Windows 11'den Windows 10'a geçilmeli mi?

ProKeys24

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 11 deyim sizce Windows 10'a tekrar geri dönüş yapmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatalar yaşıyorsan geçebilirsin. 1-2 ay geçsin, 22H2 gelsin, hatalar düzeltilsin, optimizasyon yapılsın. O zaman geçmek daha iyi olur. Şu an geçilebilir ama birazcık hatalar olduğunu unutmamak lazım. Daha kararlı olması için zaman geçmesi lazım.

Ben şu an 11'e geçmeyi düşünüyorum sizce bir problem olur mu? Açıkçası çıktığı günden beri Windows 10 kullanıyorum ve biraz değişiklik istiyorum sadece görsel olsa da neler önerirsiniz?

Ben şu an 11'e geçmeyi düşünüyorum sizce bir problem olur mu? Açıkçası çıktığı günden beri Windows 10 kullanıyorum ve biraz değişiklik istiyorum sadece görsel olsa neler önerirsiniz?

Ben 3-4 kere geçtim, en son Windows 10 geri döndüm. Benim sistemime ağır geliyordu, fazla bir hatayla karşılaşmadım. Güzeldi. Valorant için geri döndüm biraz. Geçeceksen temiz kurulum yaparak geç.

Ben şu an 11'e geçmeyi düşünüyorum sizce bir problem olur mu? Açıkçası çıktığı günden beri Windows 10 kullanıyorum ve biraz değişiklik istiyorum sadece görsel olsa da neler önerirsiniz?

Yaklasik 5-6 kere 10'dan 11'e sonra 11'den 10'a dönen biri olarak söylüyorum gecmeni onermiyorum. O kadar çok bug var ki her gün yeni bir bug keşfediyorum 10 değil 98 bile kurtarmaz Windows kullanıyorsan. Yine de 10 iyidir.

Bugdan kastınız nedir? Mavi ekran veya yanıt vermeme gibi sorunlar mı? Çünkü görebildiğim kadarıyla insanlar ikiye bölünmüş bir grup geçin bir şey olamaz diyor diğerleri ise sizin gibi buglardan bahsediyor acaba bugların sebebi sistemler olabilir mi?

Bug'dan kastınız nedir? Mavi ekran veya yanıt vermeme gibi sorunlar mı?

Windows Gezgini çöküyordu ben kullandığım zaman. Mavi ekran almadım. Yanıt vermeme aldığımı hatırlamıyorum. Windows 10'a göre biraz daha fazla RAM kullanıyor ama en az 8 GB RAM varsa sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı