Windows 11'den Windows 10'a geçilince key otomatik olarak gelir mi?

darkblue31

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımı alalı 3 ay oldu ve Windows 11 yüklü geldi fakat özellikle Squad oynarken Unreal Engine 4 crush hatası alıp duruyorum. Bazı kullanıcılar bunun Windows 11'den kaynaklı olabileceğini söylediler bu yüzden ben de Windows 10'a geçmek istiyorum. Microsoft'un kendi sitesinden Windows 10 yüklesem keysiz bir şekilde lisanslı mı yüklemiş oluyorum? Key falan yok çünkü bende oyuna da o kadar para verdim oynayamıyorum :) Bu konuyu çözmeme yardım edebilecek biri var mı? Herkese iyi sosyaller.

Hocam şöyle anlatayım: Sizin bilgisayarda yaptığınız tüm işlemler, banka kartları şifreleri, kredi kartları ve hesap şifreleri gibi yüzlerce işleminizi, bu crack i yapan kişiler 1-2 dolar karşılığında başkalarına satıyor. Para veren insanlar enayimiki crack kullanmıyorlar? Crack kullanmaya devam ederseniz hesaplarınızın bir kısmı hatta belki de hepsi çalınma durumuyla karşı karşıyadır. Crack kullanmayın, kullandırtmayın.
Bugüne kadarki bütün cihazlarımda crackliydi Şuan da Kaspersky kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım.
Belki ileride yaşarım o zaman anlarım ama nedense key'e para vermek istemiyorum :D
Bir işe yaradığıda yok aslında ama.

Hocam şöyle anlatayım: Sizin bilgisayarda yaptığınız tüm işlemler, banka kartları şifreleri, kredi kartları ve hesap şifreleri gibi yüzlerce işleminizi, bu crack i yapan kişiler 1-2 dolar karşılığında başkalarına satıyor. Para veren insanlar enayimiki crack kullanmıyorlar? Crack kullanmaya devam ederseniz hesaplarınızın bir kısmı hatta belki de hepsi çalınma durumuyla karşı karşıyadır. Crack kullanmayın, kullandırtmayın.

Nasıl görüyorlar diye sorabilirsiniz. Adamlar zaten görmek istemese böyle bir zahmete girmezler. Microsoft gibi koskoca bir şirketi karşılarına alıyor bu adamlar. Yaptığınız her işlemi, onların altyapısında yaptığınız için her şeyinizi görüyorlar.
Olabilir. Kendim yazılımın içindeyim zaten. Şuan hiçbirşey imkansız değil. Bir şey olursa da şaşırmam.

Bugüne kadarki bütün cihazlarımda crackliydi Şuan da Kaspersky kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım.
Belki ileride yaşarım o zaman anlarım ama nedense key'e para vermek istemiyorum :D
Bir işe yaradığıda yok aslında ama.
Sağlamlisans gibi sitelerden çok ucuza alabilirsiniz. En son baktığımda 30 tl falandı galiba. Bir key alıp, üstünede microsoftun orjinal sitesinden indirilmiş bir windows ile temiz kurulum yaparsanız tadından yenmez😀

Sağlamlisans gibi sitelerden çok ucuza alabilirsiniz. En son baktığımda 30 tl falandı galiba. Bir key alıp, üstünede microsoftun orjinal sitesinden indirilmiş bir windows ile temiz kurulum yaparsanız tadından yenmez😀
Şuan sorunsuz kullanıyorum. İleride yazılım amaçlı daha üst bir bilgisayara geçeceğim. O zaman Sınırsız bir tek kullanımlık key alırım. Şuan memnunum :D Bir sorun yaratmıyor

Genelde yeni bilgisayarların çoğunda gelen işletim sistemi keyleri anakarta gömülü geliyor ve uyumluysa Windows 10'a geçtiğinizde de o key aktif olabilir. Eğer Windows 10 ile uyumlu değilse tekrar 11 kurduğunuz zaman yine aktif olur, yalnız bu dediğim sadece anakarta gömülü keyler için geçerli.

Öncelikle anakarta gömülü key diye bir şey yoktur.
OEM lisans anahtarları vardır ve bu sayede her formattan sonra otomatik olarak Windows etkinleştirilmiş olur.
Fiyat olarak da diğer lisans anahtarlarından daha pahalıdır.

Geri
Yukarı