Çözüldü Windows 11'den Windows 10'a geçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alpigo

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım İşleri İle Uğraş, Haber Sitesi Yazarı
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
1TB SSD 1TB HDD
Ekran kartı
NVIDIA RTX 3080Ti
Anakart
GIGABYTE
İşlemci
AMD Ryzen™9 3.7GHz 64MB
Media Creation Tool ile Windows 11'den Windows 10'a geçemiyorum. Sürüm desteklenmiyor diyor. Windows 11 cidden beni yoruyor, hataları ile çıkarttığı sıkıntılar ile ve benim için en önemlisi Secure Boot ve TPM 2.0 olmasına rağmen Valorant'ı açmaması. Bana Media Creation Tool'un dediği şey işte tamamen sıfırlamak gerekiyor. Ama benim çok büyük dosyalarım ve yazılımlarım aşırı yer kaplıyor ve üşeniyorum, işin sonu formata mı gidiyor? Herhangi bir çözüm var mı? Windows 11'i ilk Beta'dan beri kullanıyorum ve o sebepten ayarlar kısmından bile geçemiyorum.

Çözüm
Zaten bu şekilde olmaz hocam. Yükseltme işlemi üst sürüme olur. Alt sürüm için geri yükleme noktası yoksa format atmak gerekiyor.
Zaten bu şekilde olmaz hocam. Yükseltme işlemi üst sürüme olur. Alt sürüm için geri yükleme noktası yoksa format atmak gerekiyor.

Çözüm
Teşekkürler o zaman ben bir format USB'si hazırlayayım. Diski GPT'de tutacağım. Yedekleri de alayım, umarım geçebilirim. Başka yöntem hiç mi yoktur hocam?
Başladık hocam.
1642883965472.png

Windows 10'a dönmek için yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı