Windows 11'den Windows 10'a geçsem yabancılık çeker miyim?

yusuff_arss

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yaklaşık bir senedir Windows 11 kullanıyorum, fakat oyunlarda ciddi performans düşüşleri yaşıyorum ve bunun Windows 11'den kaynaklı olduğunu fark ettim.
Windows 10'a geri dönmeyi planlıyorum, ama yabancılık çekmekten korkuyorum. Gerek kullanımı olsun, gerek basitliği, Windows 10'a geçersem çok yabancılık çeker ve alışmakta zorlanır mıyım?

Merhaba. Ben yaklaşık bir senedir Windows 11 kullanıyorum, fakat oyunlarda ciddi performans düşüşleri yaşıyorum ve bunun Windows 11'den kaynaklı olduğunu fark ettim.
Windows 10'a geri dönmeyi planlıyorum, ama yabancılık çekmekten korkuyorum. Gerek kullanımı olsun, gerek basitliği, Windows 10'a geçersem çok yabancılık çeker ve alışmakta zorlanır mıyım?

Yabancılık çekeceğinizi sanmam Windows 10 ile Windows 11 görünüm farklılıkları var. Windows 11 kullanırken sıkıntı yaşıyorsanız Windows 10 geçmeniz iyi olur.

Windows 11 ile 10 arasında performans konusunda bir fark yok fakat genel kullanım olarak Windows 10 çok daha başarılı. Bana kalırsa Microsoft'un çıkardığı en iyi işletim sistemi ve sürücü desteği kalkmadığı sürece kullanacağım gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı