Windows 11'den Windows 10'a nasıl dönülür?

Arda Kutlu

Zeptopat
Daha fazla  
Windows 11'i bilgisayarıma kuracağım. Zaten PC'de 2 oyun var. Önemli hiçbir şey yok. Windows 11'e Insider'dan geçtiğimde Windows 10'a geri dönebilir miyim veya bilgisayar çökerse Windows 11'de, Windows 10'a geri dönme imkanım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri dönme imkanın var ama çökeceğini zannetmiyorum. En fazla ufak tefek buglar olur. Onlarında çözümleri Technopat sosyalde vardır.😉😎😀
Nasıl dönebilirim yardımcı olur musunuz acaba? Insider'dan geliştirici sürümünü indirdim, kurcaladım ve şimdi geri dönmek isityorum.

Maalesef geçtim bile. Kurcalamak için indirmiştim, erken davranacak bir şey olmadığını fark ettim ve 10'a geri döndüm. Tam ve kararlı sürüm çıkınca geçerim artık.

Hocam geçtiğinizde uygulamalarınız gitti mi (geçeceğim geçmesinde de GTA 5, Forza Horizon 4, Payday2 var onlara kıyamıyorum)

Hocam geçtiğinizde uygulamalarınız gitti mi (geçeceğim geçmesinde de GTA 5, Forza Horizon 4, Payday2 var onlara kıyamıyorum)
Ayarlar > Güncelleştirme ve güvenlik > Kurtarma > Windows'un önceki sürümüne geri dönün seçeneğinden geçtim ve sorunsuz geçiş yaptı. Her şeyim aynen duruyor.

Uygulamaların hiçbiri gitmiyor, aynı güncelleme yaparmış gibi, ve Windows 10'a dönebilmeniz için Windows.old dosyası oluşturuyor güncelleme sonrası için.

Uygulamaların hiçbiri gitmiyor, aynı güncelleme yapar mış gibi, ve Windows 10'a dönebilmeniz için Windows.old dosyası oluşturuyor güncelleme sonrası için.

Ayarlar > Güncelleştirme ve güvenlik > Kurtarma > Windows'un önceki sürümüne geri dönün seçeneğinden geçtim ve sorunsuz geçiş yaptı. Her şeyim aynen duruyor.

İkinize de ayrı ayrı teşekkürler de nasıl geçeceğim acaba? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı