Windows 11'den 10'a nasıl dönülür?

L2Efe02

Picopat
Daha fazla  
RAM
32 GB
Ekran kartı
Nvdia RTX 3060
İşlemci
Amd Ryzen 5 5500
Merhaba, Windows 11'e geçeli 2-3 ay oldu ve bazı oyunlarda takılmalar çökmeler oluyor ama Windows 10 da böyle bir sıkıntım yoktu sistem özelliklerim de Windows 11 yetiyor. Fakat Windows 10 geri dönmek istediğimde kurtarma seçeneği devre dışı gelişmiş seçeneklerde giremiyorum. Shift'e basarak ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Windows 11'e geçeli 2-3 ay oldu ve bazı oyunlarda takılmalar çökmeler oluyor ama Windows 10 da böyle bir sıkıntım yoktu sistem özelliklerim de Windows 11 yetiyor. Fakat Windows 10 geri dönmek istediğimde kurtarma seçeneği devre dışı gelişmiş seçeneklerde giremiyorum. Shift'e basarak ne yapabilirim?

Yedeklemek istediğiniz dosya fazla değilse USB'den temiz kurulum yapmanızı öneririm

1708707275290.png

Hangisini seçmeliyim?

Ya ben 4 GB 120 GB SSD'li PC'de Windows 11 kullanıyorum ekran kartı bile yok çok güzel çekiyor.

Geri
Yukarı