Windows 11'den Windows 10'a veri kaybetmeden dönülür mü?

hasimsek

Hectopat
Yer
Trabzon
Merhaba, Windows 11 kullanıyorum ancak memnun değilim. Yükseltmeyle geçmiştim ancak geri dön kapalı. Veri kaybetmeden dönmem mümkün mü? GB'larca oyun var tekrar yüklemek istemiyorum.

Merhaba, Windows 11 kullanıyorum ancak memnun değilim. Yükseltmeyle geçmiştim ancak geri dön kapalı. Veri kaybetmeden dönmem mümkün mü? GB'larca oyun var tekrar yüklemek istemiyorum.

Dönülemez. 10 gün gecmediyse ve yükselt yöntemiyle gectiyseniz geçebilirdiniz.

Hocam oyunlar Steam, Epic Games ve Xbox Gamepass'te,, nasıl yapabileceğim hakkında gönderebileceğiniz bir kaynak var mı?
Hocam oyunları görmediği için yükle butonu çıkacaktır. Yükleye basıp oyunun kurulu olduğu yeri seçerseniz dosyalar zaten varolduğu için kısa sürede yüklenmiş gibi gözüküp düzelecektir.

C Ye Format atıp kurulum yaparsın, Sonra Steam'den örnek vereyim Steam'i Masüstüne kısayol oluşturursun. Steam hesabına girdiğinde oyunun üstüne tıklayıp sağ tık yönet deyip masaüstüne kısayol oluşturursun. Fakat Denetim Masası program kaldır kısmaında yüklü olan tüm programlar gibi gözükmezler yani hiç yüklenmiş gibi olur yine de oyunalrı bu şekilde oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı