Windows 11'e geçilebilir mi?

Fiexst

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar. Windows 11 ilk çıktığı zamanlar çok eksik ve hatalı olduğu söyleniyordu. Şu anda hala o durumda mı yoksa sonunda kullanılabilecek ve Windows 10'un önüne geçecek seviyeye geldi mi? Bir diğer sorum Windows 11'i Windows 10 gibi lisanssız bir şekilde yükleyip crack yapma imkanımız var mı yoksa bir takım önlemler almışlar mı? (Bununla ilgili açılan konular biraz eski o yüzden tekrar konu açmak istedim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tasarımı için geçebilirsiniz diğer türlü hiç gerek yok.

Windows 11dede aynı şekilde etkinleştirme yapılıyor birşey yapılmamış sadece görsel ve mavi ekran :D
Şuanda geçilmez belki ilerki zamanlarda bugları fixlerlerse bende geçerim fakat şuanda geçilmez.
Dün açılan makaleye bak Windows 11 Moment 4 Güncellemesi Birçok Hata İçeriyor
Bazı win 11 fanboyları laga luga yapabilir ama olan bu windows 11 kullanan sayıda az zaten.

İnternettede şöyle yazıyor hatta : "Windows 10 sadece bir yıl içinde yaklaşık 500 milyon aktif cihaza ulaşmıştı ve Microsoft bu başarıyı gururla duyurmuştu; çünkü bu rakam, Windows 7'den yüzde 115 daha hızlı bir benimsendiğini gösteriyordu. Ancak, Windows 11 için rakamlar pek iç açıcı değil. Görüldüğü üzere, Windows 11'in 400 milyon aktif cihaza ulaşması yaklaşık iki yıl sürdü."

Önlemler aynı. Gelişen bir şey yok.

Sınırlarının dışına çok çıkmazsan sıkıntı pek yok. Optimizasyon için veya gizlilik için registry'e müdahale eden, grup ilkelerini değiştiren uygulamalar hata verdirtiyor. Backup alsan da çözmüyor, en son OOSU10'un dosya gezginini kırdığını fark ettim.

Sistem benim için akıcı. AMD işlemci + AMD ekran kartı kullanıyorum, genelde AMD işlemciler için risk oluyor. İlk hatalar da o yüzdendi ancak şimdilerde fark ettiğim bir sorun yok.

Merhaba. Windows 11 ilk çıktığı zamanlar çok eksik ve hatalı olduğu söyleniyordu. Şu anda hala o durumda mı yoksa sonunda kullanılabilecek ve Windows 10'un önüne geçecek seviyeye geldi mi? Bir diğer sorum Windows 11'i Windows 10 gibi lisanssız bir şekilde yükleyip crack yapma imkanımız var mı yoksa bir takım önlemler almışlar mı? (bununla ilgili açılan konular biraz eski o yüzden tekrar konu açmak istedim)

Öncelikle merhaba Windows 11'e geçecekiseniz temiz kurulum ile geçin ben yükseltme ile geçtim hiçbir problem yaşamıyorum ama bu biraz şans güncell kalmak iyidir bana göre.

AMD kullanıyorsan pek tavsiye etmem işlemci fanı durmadan çalışıyor anlamadım gereksiz çok hizmet var ayrıca Dosya Gezgini çok kasıyor Windows 10 böyle sorunlar yok.

Benim karşılaştığım ciddi bir sorun olmadı, memnunum. Performans eksikliğini yaşamadım şahsen. W10 nasıl çalışıyorsa 11 de öyle çalıştı sorunsuz. Tek fark görsel tasarım diyebilirim. Bazı şeyler de sadeliğe gidildiği için görsel olarak hoşuma gitti açıkçası. Daha rahat bir kullanım olmuş sanki. Fazla ram yeme muhabbeti doğru ama ne yaparsın. Sonuçta w12 de çıksa 10'a göre daha fazla ram tüketecek. Fazla yiyor diye w7 mi geçelim :) Neyse çok uzun bir zaman olmasa bile yeteri kadar zamanı var diyelim w10 işletim sisteminin. Yani acele etmenize gerek yok, karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı