Windows 11'e bir şans daha vermeye değer mi?

tecnoemo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
WDC WD5000AADS-00S9B0
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GT 420
Anakart
ASUS M4A78LT-M-LE
İşlemci
AMD Phenom(tm) II X4 840 Processor 3.20 GHz
Technopat'tan herkese merhaba ben Emo, bugün ki konum Windows 11'e bir kez daha şans verip yükseltmeye değer mi?
Konuma gelenler neler yaşadığımı bilir ama ben yine kısa özet geçeyim;
Bu sene Mart'ın ortası falan olması lazım Bilgisayarımı 4 GB RAM'dan 8 GB RAM'e yükseltmek için ilçemizde Bilgisayardan anlayan İnternet Cafe yöneten vermiştik.
Bilgisayarım 8 GB RAM olmuştu ve içinde Win 11 vardı ama RAM yükseltmeden sonra mı esnasında mı ne sistem donmuş ve açılamamış ve sonra Bilgisayarım WİN 7 formatı yiyerek kendine gelmiş :( Bugüne kadar Windows 11'e 2 kere şans verdim 3.kez bir şans versem mi diye size sorayım dedim.
Yani Win 11 oturmuş halde mi, normal halde mi kısacası öyleyse bir kez daha şans verilir değil mi ama kötüyse siz fikrinizi belirtirsiniz zaten.
Neyse yeni konularda görüşmek üzere hoşça kalın.

Ben ufak tefek donmalar yaşıyorum hani şu wifi/ses/şarj kısmının olduğu kısımda vs. Onun dışında pek bir sorun göremedim şahsen. Ama ben normal bir kullanıcıyım detayları bilmiyorum. Fikrimi soracak olursanız bence son bir şans verilir.

Ben 1-2 aydir Windows 11'deyim, hic bir sorun yasamadim. Tek bir sorun yasadim aslinda ama onun da ekran karti kaynakli oldugunu dusundugum icin ayrintiya girmeyecegim. Yine de resmi olarak desteklenmeyen sistemlerde nasil calisir bir fikrim yok. Yukseltme ile gectim 10>11.

O donanima W11 onermem ben. W10 ve 11 yeni donanimlar icin performans sorunu yasatmasa da eski donanimlarda pek de iyi calismiyor.

Technopat'tan herkese merhaba ben Emo, bugün ki konum Windows 11'e bir kez daha şans verip yükseltmeye değer mi?
Konuma gelenler neler yaşadığımı bilir ama ben yine kısa özet geçeyim;
Bu sene Mart'ın ortası falan olması lazım Bilgisayarımı 4 GB RAM'dan 8 GB RAM'e yükseltmek için ilçemizde Bilgisayardan anlayan İnternet Cafe yöneten vermiştik.
Bilgisayarım 8 GB RAM olmuştu ve içinde Win 11 vardı ama RAM yükseltmeden sonra mı esnasında mı ne sistem donmuş ve açılamamış ve sonra Bilgisayarım WİN 7 formatı yiyerek kendine gelmiş :( Bugüne kadar Windows 11'e 2 kere şans verdim 3.kez bir şans versem mi diye size sorayım dedim.
Yani Win 11 oturmuş halde mi, normal halde mi kısacası öyleyse bir kez daha şans verilir değil mi ama kötüyse siz fikrinizi belirtirsiniz zaten.
Neyse yeni konularda görüşmek üzere hoşça kalın.
Sisteminiz yüzünden kasma yaşıyorsunuz.

Geri
Yukarı