Windows 11'e format atarken hata

kirazz06

Hectopat
RAM
16gb
SSD veya HDD modeli
TEAM GRUP MP33PRO 1TB
Ekran kartı
7600
Anakart
MSI A520M-A PRO
İşlemci
5600
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce bilgisayarı açıp yatağıma uzanmıştım bir süre sonra kendini kapattı ve tekrar açtı direkt BIOS'a girdi ve aynı işlem devam etti hiç açamadım. Rufus ile Windows 11 USB'ye yazdırdım daha sonra işleme başladım ama aldığım hata görseldeki gibi oldu. Windows 10 yükleyim dedim bu sefer "Windows çevrimdışı yerel ayar bilgisini ayarlayamadı diye bir hata çıktı. Kafayı yemek üzereyim. Nerede yanlış yapıyorum?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-03-18 at 22.19.41.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-18 at 22.19.41.jpeg
    308,1 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce bilgisayarı açıp yatağıma uzanmıştım bir süre sonra kendini kapattı ve tekrar açtı direkt BIOS'a girdi ve aynı işlem devam etti hiç açamadım. Rufus ile Windows 11 USB'ye yazdırdım daha sonra işleme başladım ama aldığım hata görseldeki gibi oldu. Windows 10 yükleyim dedim bu sefer "Windows çevrimdışı yerel ayar bilgisini ayarlayamadı diye bir hata çıktı. Kafayı yemek üzereyim. Nerede yanlış yapıyorum?

Hocam ekran görüntüsünüde ki hata ISO dosyasında problem olduğunu gösteriyor.

Bu sorunun birden fazla sebebi var

1. ISO dosyası bozuk yazıldı.
2. USB bellek bozuk.
3. USB girişinde temassızlık ya da sorun mevcut.

Farklı USB portunda deneyin format atmayı.

Düşük ihtimalle de olsa evet ama saydığım ilk 3 sorun genelde daha fazla oluyor.

Bu sorunun birden fazla sebebi var

1. ISO dosyası bozuk yazıldı.
2. USB bellek bozuk.
3. USB girişinde temassızlık ya da sorun mevcut.

İndirirken eksik inmiş olabilir tekrar indirin.

Şimdi de bu hatayı alıyorum. Kafayı yiyeceğim artık.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-03-18 at 23.51.09.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-18 at 23.51.09.jpeg
    103,4 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı