Windows 11'e geçecek misiniz?

Sistem yetse bir deneyimlerdim. Görev çubuğu simgelerini ayarlardan geri sol'a alabiliyormuşuz galiba. Geçebilsem o şekilde kullanırdım büyük ihtimal. Çok güzel görünüyor arayüz ama geçemiyorum tabi :(

Arkadaşlar Windows 11'e geçecek misiniz? Geçecekseniz neden? Ben şu anlık geçmeyi düşünmüyorum. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum.

Ben her zaman Microsoft'un güncellemelerini sevmiş biri olarak tabii ki geçeceğim. Eskiden Vista kullanıcısıyken nasıl sonra çıkan Windows 7 beni çekmeyi başardıysa şu anda aynı şey geçerli, Windows genelde beni hep üst sürümlere geçirme konusunda gerek yükseltmeyi ücretsiz şekilde sağlaması gerek stabil oluşuyla başarıyor. Bu benim düşüncem ve fikirlerim katılmayabilirsiniz. Ben 6 GB RAM HDD bilgisayarımda bile Windows 10'u stabil kullanabildim ancak minimum gereksinimlerin gelmesi gerektiğini o zaman anladım çünkü arkadaşlarım kurduğunda bilgisayarları bozuldu, minimum gereksinim şartı olsaydı böyle bir problem olmazdı yani Windows 11 her türlü isteğimi neredeyse karşılıyor. Çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum 2 gün kaldı, kullandıktan bir süre sonra konuşsam daha bir güzel olacak ama elimi ve çenemi tutamadım.

Son düzenleme:
1633275016430.png

İşlemcimin desteklemesi umurumda değil, hiç ısınamadım. Windows 10 💙.

Geri
Yukarı