Windows 11'e geçilebilir mi?

En önemlisi RAM kullanımıdır diye biliyorum.
Bence RAM kullanımından yana sorununuz olmasın. Ben de uzun süredir W11 kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Opera, Discord, Spotify ve görseldeki uygulamalar açık.
1691689903946.png

1691689913432.png
Ram kullanımı kafi.

Bence RAM kullanımından yana sorununuz olmasın. Ben de uzun süredir W11 kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Opera, Discord, Spotify ve görseldeki uygulamalar açık.
Eki Görüntüle 1897796
Eki Görüntüle 1897797 Ram kullanımı kafi.
Zaten geçiş yaptım hocam ya windows 10u uzun süre kullandım ve artık düzeltildi sanırım 11 ayrıca windows 12 için microsoft uzun süredir çalıştığı için 10un desteği seneye kesilecek artık bence bu zamanlarda geçilebilir diye düşünüyorum er geç geçicez zaten win10 dan sonra ben de geçtim şuanda birkaç saattir kullanıyorum sorun yok gibi

Zaten geçiş yaptım hocam ya windows 10u uzun süre kullandım ve artık düzeltildi sanırım 11 ayrıca windows 12 için microsoft uzun süredir çalıştığı için 10un desteği seneye kesilecek artık bence bu zamanlarda geçilebilir diye düşünüyorum er geç geçicez zaten win10 dan sonra ben de geçtim şuanda birkaç saattir kullanıyorum sorun yok gibi
Sorun yaşamamanız dileğiyle hocam. Windows 12'yi merak ediyorum açıkçası. Kullanılabilir olduğu gibi ona da bakacağım. Zaten sisteminiz iyiyse güncellik her zaman iyidir bana kalırsa.

Sorun yaşamamanız dileğiyle hocam. Windows 12'yi merak ediyorum açıkçası. Kullanılabilir olduğu gibi ona da bakacağım. Zaten sisteminiz iyiyse güncellik her zaman iyidir bana kalırsa.
Kesinlikle 2021 yılında çok sorunlu bir işletim sistemiydi ancak artık kullanılabilir durumda ki neredeyse 2023 sonuna geliyoruz diyebilirim bana kalırsa geçilebilir zaten mecbur da kalacağız vakit azaldı win10 artık imha edilecek neredeyse win12 çıkınca sanırım uzun süre 11de kalırım ben ya o da 11 gibi başta emin ol ki sorunlu olacaktır zamanla fixlerler

Selamlar yakın zamanda artık Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum, son iyileştirmeleri nasıl buldunuz optimizasyon problemleri giderildi mi ya da gelen güncellemeler(güvenlik, uyum ya da sistem iyileştirme güncellemeleri vs.) Windows 10'dan kaliteli midir şu an için bu konuda ne önerirsiniz? Kararsız kaldım doğrusu
Ben geçtim gömüldüğü kadar kötü değil 1 kere bile mavi ekran almadım.
Ayrıca performans düşüşü yok.

Ben geçtim gömüldüğü kadar kötü değil 1 kere bile mavi ekran almadım.
Ayrıca performans düşüşü yok.
Aynen hocam kesinlikle katılıyorum gayet güzel görünüyor UI olsun özellikleri güncellemeleri şuan için problem yaratmadı oyunda oynadım aynı gibi geldi ya bence ne 10dan iyi ne 10dan kötü sanki değişen bir durum yok gibi ama UI'si çok güzel sırf onun için bile geçilir 10nun arayüzü çok soluk kötü sıkıcıydı artık yeniden 11li oldum sonunda umarım problemsiz devam ederim ben de

Aynen hocam kesinlikle katılıyorum gayet güzel görünüyor UI olsun özellikleri güncellemeleri şuan için problem yaratmadı oyunda oynadım aynı gibi geldi ya bence ne 10dan iyi ne 10dan kötü sanki değişen bir durum yok gibi ama UI'si çok güzel sırf onun için bile geçilir 10nun arayüzü çok soluk kötü sıkıcıydı artık yeniden 11li oldum sonunda umarım problemsiz devam ederim ben de
Aynen ben de ui için indirdim baya modern ve güzel.

Geri
Yukarı