Windows 11'e geçilir mi?

yigit71609

Picopat
Yer
Aydın
Güncelleştirmelerime Windows 11 güncellemesi gelmiş ama güncelleyip güncellememekte kararsız kaldım. Sizce şu an yükseltsem bir problem olur mu? Veya güncelleştirirsem dosyalarım silinir mi? Bir de benim Windows 10 sürümüm orijinal eğer yükseltirsem Windows 11 için tekrardan key almam gerekecek mi?

aziz241

Decapat
Yer
İstanbul/Maltepe
Güncelleştirmelerime Windows 11 güncellemesi gelmiş ama güncelleyip güncellememekte kararsız kaldım. Sizce şu an yükseltsem bir problem olur mu? Veya güncelleştirirsem dosyalarım silinir mi? Bir de benim Windows 10 sürümüm orijinal eğer yükseltirsem Windows 11 için tekrardan key almam gerekecek mi?
Hayır şuan tam hazır değil. 2 gün önce geçtim pişman olup dakikasında Win 10 a tekrar döndüm. Biraz zaman vermemiz gerekiyor.

Nuh Kerem

Picopat
Windows 10'dan biraz yavaş. Bugün Windows 10'a geçtim.

Yukarı