Windows 11'e geçilir mi?

william_wallace

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır güncellemelerini alıp eksikliklerinin giderilmesini bekliyorum, aynı zamanda geçmek istiyorum, sizce şu an Windows 11'e geçilir mi? Herhangi bir güncelleme hatası vb. buglar devam etmekte mi? Şimdiden teşekkürler :D.

Hocam ben yaklaşık 7 aydır kullanıyorum şu anlık güzel ilerliyor. (tek sorunum NVIDIA'nın son güncellemesinde oldu Windows 11 ile uyumsuzlukmu yaptı bilemem.)

Bende bu konuyu merak ediyorum Windows 11 çıktıktan 1 yıl sonra geçerim demişttim sizce biraz daha bekliyim mi sürüm stabilleşsinmi yoksa Windows 10'dan geçmeye değer mi ciddi farklar var mı?

Hocam ben yaklaşık 7 aydır kullanıyorum şu anlık güzel ilerliyor. (tek sorunum NVIDIA'nın son güncellemesinde oldu Windows 11 ile uyumsuzlukmu yaptı bilemem.)

Hocam Windows 10'da şu an yaşıyorum ekran dalga dalga oluyor bazen önceden ghosting yoktu mesela felaket derecede aşırı bir ghosting oluyor driverden kaynaklı galiba inşallah en kısa zamanda düzeltilir bende 11'e geçmek istiyorum, sistemim şu şekilde;
i3 12100F.
H610M-K D4.
TUF V2 3060.
8x2 3200 MHz RAM.
H150i 360mm.
Acaba stabilite sorunları yaşar mıyım? Özellikle ICUE'de?

Hocam zaten işlemciniz yeni nesil sorun olmaz bence stabil kullanabilirsiniz. Yükseltme yaparsanız 10 gün içerisinde kayıpsız geri Windows 10'a dönüş yapabilirsiniz.

Hocam Windows 10'da şu an yaşıyorum ekran dalga dalga oluyor bazen önceden ghosting yoktu mesela felaket derecede aşırı bir ghosting oluyor driverden kaynaklı galiba inşallah en kısa zamanda düzeltilir bende 11'e geçmek istiyorum, sistemim şu şekilde;
i3 12100F.
H610M-K D4.
TUF V2 3060.
8x2 3200 MHz RAM.
H150i 360mm.
Acaba stabilite sorunları yaşar mıyım? Özellikle ICUE'de?

Geri
Yukarı