Windows 11'e geçilir mi?

Arkadaşlar sizce şu an Windows 11 geçilir mi?
Ben şahsen birkaç ay sonra sürücüler ile ilgili sorunlar yaşamaya başladım. Daha çok kişisel bir soru bu, görünüşünü seviyorsanız geçebilirsiniz.

Ben sizin adınıza konuşmadım.

Yok hocam ben kendi üzerime alınmadım. Nedeni biraz bana anlamsız geldi. O yüzden sorma gereğinde bulundum. Windows 10 açıkçası okul dışında ve ilk zamanlarında kullanan biri olarak bana hiç stabil gelmemişti. Hala da öyle görüyorum. (belki o zamanın şartlarındaki donanım bilgisizliğim ve işletim sisteminin tam oturmaması ile de alakalı olabilir)

Bu soru bir miktar öznellik barındırır. Yani kişiye göre değişebilir.

Ben üzerine para verseler bile geçmem. Çünkü tasarımını sevmediğim gibi sorunlu bir işletim sistemi. Bana hiçbir avantajı olmadı.

@volkSWAGen666 ben kendi görüşümü belirttim. Kesinlikle komik bir şey yok.
Bu tarz yorumlar sırf görüntüsü hoşuna gittiği için geçmek isteyenlerin kafasını çok karıştırıyor. Çok sorunlu demek bir şey değil sorunlarınız neler onlardan bahsedin.

Bu soru bir miktar öznellik barındırır. Yani kişiye göre değişebilir.

Ben üzerine para verseler bile geçmem. Çünkü tasarımını sevmediğim gibi sorunlu bir işletim sistemi. Bana hiçbir avantajı olmadı.

@volkSWAGen666 ben kendi görüşümü belirttim. Kesinlikle komik bir şey yok.
Bence de, kullanımı hiç güzel değil. Bıktım artık, W11 çıktığından beri kullanıyorum ve hala alışamadım, hala hoşuma gitmiyor.

Sorunlu bir OS demişsiniz ona güldüm. Benim PC'de azıcıkta olsa performans artışı oldu.
Sorunları gerçekten var. Ben de performans düşüşü oldu.
Ve bu arkadaşın sorusuna cevap verin.
Senden emir almıyorum. Polemik başlatmak için yanlış adamı seçtin. Başkası ile olan iletişimime sen karar veremezsin.

Şimdi konuya geri döneyim.

1. Windows 11 Ryzen işlemcimin performansını düşürdü.
  2. Windows 11 tematik olarak hoşuma gitmedi.
  3. Windows 11 benim sevdiğim Aero peek özelliğini kaldırdı.
  4. Windows 11 bağlam menüsündeki bazı seçenekleri gizleyerek pratikliği azalttı.
  5. Windows 11'de bazı bug ve glitchlere rastladım.
  6. Windows 11 AMD ekran kartı sürücüsüne tecavüz etti. Windows 10'da hiçbir oyunda WattMan görülmezken, Windows 11'de oyun oynanmaz oldu.
  7. Windows 12 vb. sistem çıkarsa veya o çıkana kadar Windows 10 desteği komple biterse o zaman Windows 10'dan ayrılırım.
Umarım şimdi derdim anlaşılmıştır. Kendisi memnun olduğunda diğerlerinin de memnun olmasını bekleyen saygısız üyelere duyurulur. Hoşunuza gitmezse "görmezden gel" özelliğini kullanabilirsiniz. Ben sizin gibi sorunlu insanlar üzerinde kullanıyorum.

Arkadaşlar sizce şu an Windows 11 geçilir mi?

Oyunlarda ufak bir FPS düşüşü oldu ve bazı W11 özellikleri saniyelik donmalar yapıyor bende(örnek görev çubuğundan ses ayarlarına tıkladığımda) ama onun dışında tasarımı filan güzel. Geçmek isterseniz size bir zararı olmaz.

Sıkıntı değil aksine faydasını ve performansını fark ettim ben, geçilebilir kişiye bağlı bir soru bu

Geri
Yukarı