Windows 11'e geçilir mi?

Tshabalaba517

Centipat
Daha fazla  
RAM
Kingston 2x16 gb 3200 MHz ddr 4 ram
SSD veya HDD modeli
Kingston SKC3000S 7000/6000 ve 2 TB 7200 HDD
Ekran kartı
Evga Nvidia RTX 3080 Ti FTW3 ultra gaming
Anakart
Msi B450 Gaming Plus Max
İşlemci
AMD Ryzen 7 5700x
Arkadaşlar bu sistemle Windows 11 e geçersem bir problem yaşar mıyım yoksa güncel olarak kullandığım sistemimde mi kalayım? (Windows 10 Pro)

Arkadaşlar bu sistemle Windows 11'e geçersem bir problem yaşar mıyım yoksa güncel olarak kullandığım sistemimde mi kalayım? (Windows 10 Pro)

Ben yeni geçtim ve hemen alıştım. Windows 10'un arayüzü eski geliyor artık. Tek sorunum şu an CPU kullanımını programlar yanlış gösteriyor. Görev Yöneticisi'nden görebiliyorum sadece doğrusunu.

Merhabalar.
Sakin şekilde cevap vereceğim. Hayatımda ilk kez bir sistem kurdum ve bu konuyu incelerken böyle sorun yaşayan insanları gördüm. Sizin kadar bilgili olmayabilirim ancak insanların bilgi almak için sorduğu bir soruyu yargılama hakkınız yok. Saçma bulduysanız cevap vermeden geçebilirsiniz .

Ben yeni geçtim ve hemen alıştım. Windows 10'un arayüzü eski geliyor artık. Tek sorunum şu an CPU kullanımını programlar yanlış gösteriyor. Görev Yöneticisi'nden görebiliyorum sadece doğrusunu.
açıkçası tasarımını beğendim ama işletm sisteminde sorun yaşayanları görünce tedirgin olmadım değil.

Mevcut sisteminde sıkıntı yaşamıyorsan geçmesen de olur. Arayüz vs. hoşuna gittiyse geçsen bile sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. Bu arada gerçekten de SSD kurulumu yapsan daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı