Windows 11'e geçilir mi?

Kaldırır ya da kaldırmaz şeklinde bir soru sorulmamış. Tavsiye ediyor musunuz, problem yaşıyor musunuz diye sormuş. Ne gereksiz bir mesaj yazmışsın öyle sen.

Mevcut sisteminde sıkıntı yaşamıyorsan geçmesen de olur. Arayüz vs. hoşuna gittiyse geçsen bile sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. Bu arada gerçekten de SSD kurulumu yapsan daha iyi olur.
Çok teşekkür ederim. Açıklamanız gerçekten beni memnun etti asıl merak ettiğim sizin açıkladığınız özellikler. Kaldıracağını zaten biliyorum ama açıkçası stabilize ile ilgili sorun yaşamak istemiyorum . O yüzden değerli kullanıcıların yorumlarını merak etmiştim.
Evet açıkçası tasarımı baya hoşuma gitti 😅

Çok teşekkür ederim. Açıklamanız gerçekten beni memnun etti asıl merak ettiğim sizin açıkladığınız özellikler. Kaldıracağını zaten biliyorum ama açıkçası stabilize ile ilgili sorun yaşamak istemiyorum . O yüzden değerli kullanıcıların yorumlarını merak etmiştim.
Evet açıkçası tasarımı baya hoşuma gitti 😅
İlk paragrafı sizin için yazmamıştım. Gereksiz mesaj yazan bir arkadaş içindi ki mesajını da kaldırdılar zaten. Şu anda Windows 11 güncel cihazlarda genel olarak stabil çalışmakta. Sizin cihazınızın ne kadar güncel olduğundan hiç bahsetmeyeceğim 😅

Çok teşekkür ederim. Açıklamanız gerçekten beni memnun etti asıl merak ettiğim sizin açıkladığınız özellikler. Kaldıracağını zaten biliyorum ama açıkçası stabilize ile ilgili sorun yaşamak istemiyorum. O yüzden değerli kullanıcıların yorumlarını merak etmiştim.
Evet açıkçası tasarımı bayağı hoşuma gitti 😅

Windows 11 şu anda stabil durumda. Rahatça ve keyifle geçebilirsiniz. Oyun performansıda gelen güncellemelerle Windows 10'u geçtiğini gerek sosyalde gerek başka forumlarda da okuyabilirsiniz.

İlk paragrafı sizin için yazmamıştım. Gereksiz mesaj yazan bir arkadaş içindi ki mesajını da kaldırdılar zaten. Şu anda Windows 11 güncel cihazlarda genel olarak stabil çalışmakta. Sizin cihazınızın ne kadar güncel olduğundan hiç bahsetmeyeceğim 😅
Hayır farkındayım arkadaş için yazdığınızı ama mesajınız hoşuma gitti. Yani insanlar buradan fikir akıyorlar veya sorular soruyorlar. Böyle tavırlara hiç gerek yok. Benim sorduğum soruyu bile anlamamış hiç hoş olmayan açıklama yapıyor. Teşekkür ederim. Tasarımı çok hoşuma gitti .

Geri
Yukarı