Windows 11'e geçilir mi?

crystal55

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060 6GB
İşlemci
Intel 11.nesil i7
Öncelikle merhaba arkadaşlar, Windows 11 ile ilgili kısa bir sorum olacak. Elimde ki laptop Lenovo Legion 5 Pro, RTX3060 6 GB, 16 GB RAM, 512 GB SSD. İşletim sistemi detaylarını fotoğraf olarak koydum. Mimarım ve aynı zamanda tasarımcı olarak çalışıyorum ve genellikle "render" alıyorum laptopla yani ağır işler yapılıyor. Çoğu zaman da Photoshop, AutoCAD, Rhinoceros, Lumion3D ve V-Ray gibi programlar kullanıyorum. Sizce bu laptopta Windows 11'e geçiş yapmalı mıyım? Genel yorumlardan dolayı çok kararsız kaldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• işletim sistemi.PNG
    işletim sistemi.PNG
    15 KB · Görüntüleme: 76
  • görüntü1.PNG
    görüntü1.PNG
    6,6 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Merhaba, bu işlerden hiç anlamam o yüzden bir bilgim yok maalesef. Bu bir sorunsa eğer nasıl düzeltebilirim?
Şu an muhtemelen ekran kartını olması gereken gücünde kullanmıyorsun. Buradan en güncel sürücüyü indirebilirsin. İndirdiğin araç basit kurumunu yaptıktan sonra senin için uygun sürücüyü yükleyecektir.

Ayrıca işlemcin 11.nesil i7 değil, i7 11.nesil. bilgin olsun diye ayrıca belirtmek istedim.

Şu an muhtemelen ekran kartını olması gereken gücünde kullanmıyorsun. Buradan en güncel sürücüyü indirebilirsin. indirdiğin araç basit kurumunu yaptıktan sonra senin için uygun sürücüyü yükleyecektir.

Ayrıca işlemcin 11.nesil i7 değil, i7 11.nesil. Bilgin olsun diye ayrıca belirtmek istedim.

Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Lütfen bunun bir laptop olduğunu göz önünde bulundurmadan yorum yapmayın.
Eki Görüntüle 1689320

DxDiag ekran kısmında onboard kart geçer. Oluşturucu kısmında asıl ekran kartı görülür.

Eki Görüntüle 1689321

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı