Windows 11'e geçilir mi?

Çoğu performans sorunu çözüldü. Geçebilirsiniz. Eğer beğenmezseniz 1 hafta(10 gün de olabilir emin değilim) içinde Windows 10'a geri dönebilirsiniz. Bu süreyi geçtikten sonra geri dönmek için temiz kurulum yapmanız gerekir. Geçin deneyin bi 1 hafta. Hızlı gelirse kullanırsınız, gelmezse kullanmazsınız.

Şu an bir Linux dağıtımına geçmeye ne kadar tedirgin oluyorsam, Windows 11'de bu tedirginliğin üst seviyesini yaşıyorum.

Gerek kullanıcıların yorumlarını, gerekse Micrsoft'un haberleri gereksiz bağımsız testleri takip ettim hep. Hepsi Windows 11'in şu an sorunları olduğu belirtiyor.

O yüzden biraz daha bekleyeceğim, siz de bekleyin.

Ben bu forumda ki arkadaşlarımın bu Windows 11'e karşı önyargısını anlamıyorum. Yahu arkadaş, bu Windows 11 ilk çıktığı zamanlarda da hataları vardı, bugları vardı. Yahu arkadaş, bu adamlar bu süreç içerisinde bu işletim sistemini hiç mi güncellemedi? Lütfen artık şu işletim sistemini kötülemeyi bırakın. Zaten en kısa sürede çözmeye çalışıyorlar. İyi sosyaller.

Ben bu forumda ki arkadaşlarımın bu Windows 11'e karşı önyargısını anlamıyorum. Yahu arkadaş, bu Windows 11 ilk çıktığı zamanlarda da hataları vardı, bugları vardı. Yahu arkadaş, bu adamlar bu süreç içerisinde bu işletim sistemini hiç mi güncellemedi? Lütfen artık şu işletim sistemini kötülemeyi bırakın. Zaten en kısa sürede çözmeye çalışıyorlar. İyi sosyaller.
Garip garip hatalar alıyorum diyorum. Ön yargı diyorsunuz. Hayır koca topluluğun w11 kurma oranları ortada. Microsoft utanmasa nolur W11 e geçin diye yalvaracak hale geldi. Yahu not defterini açıyorum GeForce Experience not defterini oyun algılayıp arka planda devreye girip not defterini yavaşlatıyor. Şimdi bu Windows'un suçu değil diyeceksiniz. İyi de diğer Windows larda böyle garip garip şeylerle uğraşmıyordum ki. Madem Windows 11 ile ilgili olumlu şeyler duymak istiyorsunuz, açıp Youtube da Windows 11 hakkındaki videoları izleyebilirsiniz.
Not : Video devrimsel özellikler içermektedir. Bir anda adapte olamayabilirsiniz. Sindire sindire izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Garip garip hatalar alıyorum diyorum. Ön yargı diyorsunuz. Hayır koca topluluğun W11 kurma oranları ortada. Microsoft utanmasa ne olur W11'e geçin diye yalvaracak hale geldi. Yahu not defterini açıyorum GeForce Experience not defterini oyun algılayıp arka planda devreye girip not defterini yavaşlatıyor. Şimdi bu Windows'un suçu değil diyeceksiniz. İyi de diğer Windows'larda böyle garip garip şeylerle uğraşmıyordum ki. Madem Windows 11 ile ilgili olumlu şeyler duymak istiyorsunuz, açıp YouTube'da Windows 11 hakkındaki videoları izleyebilirsiniz.
Not: Video devrimsel özellikler içermektedir. Bir anda adapte olamayabilirsiniz. Sindire sindire izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Madem hata alıyorsunuz, geri Windows 10'a dönün. Zor olmasa gerek :)

Madem hata alıyorsunuz, geri Windows 10'a dönün. Zor olmasa gerek :)
Konu ben değilim. Sadece Windows 11 hakkında fikir edinmek isteyenlere kendi görüşümü paylaştım. Geri dönme konusuna gelince biraz takıntılı bir insanım her seferinde yığınla Windows ayarı değiştiriyorum. Başlat menüsü kutucuklarını tek tek düzenliyorum. Bütün ayarlarla tek tek uğraşmak Onedrive dan tut bir dünya zamazingo ile tekrar değişikliklerle uğraşmak istemediğim için 11 de kalıyorum. Ben Liberal liberteryen insanım en aykırı siyasal ideolojilerin bile tartışılmasını isterim. Bırakın en aykırı fikirleri daha işletim sistemlerini telefon markalarını bile tartışamıyoruz.

Konu ben değilim. Sadece Windows 11 hakkında fikir edinmek isteyenlere kendi görüşümü paylaştım. Geri dönme konusuna gelince biraz takıntılı bir insanım her seferinde yığınla Windows ayarı değiştiriyorum. Başlat menüsü kutucuklarını tek tek düzenliyorum. Bütün ayarlarla tek tek uğraşmak Onedrive dan tut bir dünya zamazingo ile tekrar değişikliklerle uğraşmak istemediğim için 11 de kalıyorum. Ben Liberal liberteryen insanım en aykırı siyasal ideolojilerin bile tartışılmasını isterim. Bırakın en aykırı fikirleri daha işletim sistemlerini telefon markalarını bile tartışamıyoruz.
Tartışmak kelimesinin ne demek olduğunu önce bir öğrenin isterseniz. Bizim ülkemizde ki sokak ağzı ile birbirini yiyen siyasetçilerin yaptığı şey tartışmak değil. Sizin burada ki üslubunuz bana kendini ortaya atıp "daha çok ben haklıyım" diye karşı tarafa çamur atmaya çalışan siyasetçilere benzettim. Tuhaf ama, kusuru bir şeye atarken kendi kusurundan hiç bahsetmiyorlar bizim siyasetçiler. Dolasıyla karşı tarafta aynı yöntem ile savunmasını hazırlıyor, boş bir döngü oluyor. Gerçekten tartışmak demek bu değildir. Mantıklı bir kişi Windows 10 işletim sisteminde bile hala eksikler olduğunu bilirdi. İstiyorsan eksiklerini çıkarabilirim senin için :) Konu bu değil ama, konuyu açan arkadaş sormuş Windows 11 geçilir mi diye. Windows 10 ve Windows 11 işletim sistemini ayrıca sadece Technopat sosyal üyeleri kullanmıyor, tüm dünya kullanıyor örselemeye çalıştığınız işletim sistemini. Kendi pratik deneyimlerinizden örnek verebilirsiniz, ama bir başkası sizin olumsuz deneyimlerinizi yaşayacak diye bir mantık yok. Örnek ben mesela :p Şimdi bir başkası da çıkıp sizin gibi bana gelip "bö ben de Windows 11'de problem yaşıyorum" dese ne değişir benim için ? Konuyu açan arkadaşın sizin problemlerinizi yaşayacağını nerden biliyorsunuz. Ben de bilmiyorum ayrıca belki çok daha tuhaf problemler yaşayabilir. Bu şekilde akıl yürütürseniz daha iyi olur.

Görev çubuğunu küçültme gibi bi kaç ince ayar yeni gelen güncellemelerle birlikte bozuldu. Onun dışında aynı şeyin lacivertli gibi pek bir fark yok. Karar senin.

Yeni konular

Geri
Yukarı