Windows 11'e geçilir mi?

Daha dün Nvidia sürücüsü güncellediğim için sistem çözünürlüğüm 1024x768 olarak değişti. Kullandığım monitör kablosu da HDMI olmasına rağmen sistemde DVI olarak değişti. Güç bela eski sürücüye döndüm. Windows 7 den itibaren neredeyse 100 kere sürücü güncellemişimdir. Hayatımda ilk defa sahip olduğum ekran çözünürlüğünü kaybettim. Ama yok bunlar hep bizim suçumuz. Kesin ben bozmuşumdur bilgisayarı öyle olmuştur.
Bir olay sadece %0,0000001 kişide oluyorsa bu sorun üreticide değil tüketicidedir.

Kim sana 30 senedir Microsoft'un aynı kernel üzerinden devam etmediğini söyledi ya da iddaa etti ki? Hayır bir şey anlatacaksan yineliyorum; üslubuna dikkat etmeyi öğren. Bak konuya ilk yorumunu nasıl yapmışsın hatırlatayım;

"Hepiniz geçilir dediniz, uydum geçtim. Saçma sapan hatalarla muhatap oluyorum"

Hayır yani senin gibi böyle bir şey bildiğini iddaa eden kişi zaten bir başkasının sözüne direkt bodozlama atlayıp dedikleri şeyleri yapmaz. Her şeyin olasılığı var. Windows 30 senedir aynı kernel üzerinden işletim sistemini devam ettirebilir, bunun tam olarak Windows 11 ile alakası nedir ? Bir şeylerin altında kalmamak için bu sefer konuyu Windows'un 30 senedir bilmem ne diyerek yakınmaya ve yadırmaya başladın. Konu bu değil anla. Konuyu açan arkadaş geçilir mi diye bir şey sormuş, ama sen mubarek konuyu açan arkadaş dahil herkesi Windows işletim sistemi kullanıyor diye alttan alttan ezmeye çalışıyorsun. Yavrucuğum kullandığın internet firmaları da rezalet, bir çok şey rezalet hemde Microsofttan bile daha rezalet, madem biliyoruz öyleyse neden kullanıyoruz ? Al sana Windows 11 değerlerim. Tabii önce şunu kafana iyice bir sok. Bırak hepimizi, sana burada kimse Microsoft'u savunmuyor. Konuya dön olur mu ? Konu sahibide Microsoft'u savunmuyor. Al bir de burdan yak canım;

Eki Görüntüle 1712632Eki Görüntüle 1712633

Hayır şimdi bana sakın Windows debloat yapmışsın gibi şeyleri söyleme. Evet yaptım. Windows debloat ile problemlerini aşabileceksen buyur sen de yap o zaman. Sen sanıyorsun ki her şey işletim sistemi ile alakalı. Ben de bekliyordum acaba sıra ne zaman donanım markalarına gelecek diye, ama sanırım o konuda pek bilgin yok, zaten Microsoft hakkında yaptığın yorumlarda direkt bir başka yerden al yapıştır yapmak gibi olmuş. Bilmiyorum yani kötü bir işletim sistemi olabilir genele göre, ama yine de iyi sonuçlar alan kullanıcılar var. Şimdi ben ne yapayım sen söyle ? Böyle forumlarda bir kullanıcı çıksın 30 senedir Microsoft'un aynı kernel üzerinden işletim sistemini devam ettirsin diyen birisini dinlemem mi gerekiyor. Amacın nedir yani direkt söyle anlamamız gereken nokta tam olarak nedir ? Microsoft uzun zamandır aynı kernel yapısı ile devam ediyor mu ? Tamam, başka ? Neden kurmasın konuyu açan arkadaş, ya da ben bu değerleri alıyorum neden Windows 11 kullanmayayım dostum bana açıklar mısın ?

Çok zor bir şey değil konuyu açan arkadaşa sistemin iyiyse Windows 11 deneyebilirsin demek. En azından "dene kendin gör" demek derken zorlanmamalısın. 🙃
Neyin altında kalacam dayı? Ne diyorsunuz siz? İyice şımarmaya başladınız. İnternet sizin tekelinizde mi sanıyorsunuz? Canım ne isterse yazarım. Tutturmuşun bi mouse dpi ayarları latency sini sayfa sayfa yazıp duruyorsun. Kafayı mı sıyırdın? Banane input latency sinden. Bir de fotoğraf atmış. Sen neyin kafasını yaşıyorsun? Ben sana oyunlarla alakalı birşey dedim mi? Windows 11 ara ara kendi kafasına göre dosyaları simge durumuna bile geçiriyor. Her güncelleme sonrası yok ssd hızları düşüyor yok ethernet bağdaştırıcı hızı azalıyor yok çözünürlük ayarı bozuluyor, sen bana gelmişin input latency diyorsun. Bak bak bak bir de donanım bilgimin olmadığından dem vurmuş. Künyeme bak bakalım zayıf bir parça var mı sistemimde? Biri çıkar Windows'u bilmiyorsun der, diğeri çıkar donanımları bilmiyorsun der. Ey Allahım Yarabbim ya...

Daha dün Nvidia sürücüsü güncellediğim için sistem çözünürlüğüm 1024x768 olarak değişti. Kullandığım monitör kablosu da HDMI olmasına rağmen sistemde DVI olarak değişti. Güç bela eski sürücüye döndüm. Windows 7 den itibaren neredeyse 100 kere sürücü güncellemişimdir. Hayatımda ilk defa sahip olduğum ekran çözünürlüğünü kaybettim. Ama yok bunlar hep bizim suçumuz. Kesin ben bozmuşumdur bilgisayarı öyle olmuştur.
Hocam sonradan değiştirilemeyecek bir şekilde mi oldu bu çözünürlük. Ben de sürücü güncellerken çözünürlük değişiyor hatta ben normal olarak biliyorum bunu. Sonradan eski çözünürlüğüne alıyorum.

Hocam sonradan değiştirilemeyecek bir şekilde mi oldu bu çözünürlük. Ben de sürücü güncellerken çözünürlük değişiyor hatta ben normal olarak biliyorum bunu. Sonradan eski çözünürlüğüne alıyorum.
Bende çözünürlük hiç değişmezdi. Yani ekran 4-5 saniyeliğine kapanır sonra yeni sürücü yüklenirdi. Geforce un son sürücüsünü yüklediğimde monitör çözünürlük listesi değişti. Benim monitörüm 2560x1440 75 HZ olmasına rağmen 1920x1080 60 HZ üstünde çözünürlükler kapandı. Ve 1920x1080'i de kabul etmemeye başladı. Şu anda bu ayarları uygulayamıyoruz tarzı yazı çıktı seçince. Mesela 2560x1440 çözünürlük var seçiyorum HZ kısmında 0 hz çıkıyor ve çalışmıyor o çözünürlük. Ve garip bir şekilde konektör kısmında HDMI olmasına rağmen DVI yazmaya başladı. Sonra aygıt yöneticisinden ekran kartımın özelliklerine tıklayıp önceki sürücüye dön deyip sorunu çözdüm. Ya arkadaşlar bakın bu sorunlar evet geçici,biliyorum. Bunlar çözülemeyecek sorunlar değil. Benim amacım kimsenin gözünü korkutmak değil. Daha ilk mesajımdan itibaren Windows 11 Beta olarak düşünün dedim. Ve geçmek için biraz daha beklemekte fayda var yazdım. Vay sen misin bunları diyen! Microsoft kendi bile çıkıp Windows 11 kısmında özür dilerken bu forumda Windows'un bu kadar putlaştırıldığını bilmiyordum. Diyorum ya Windows 11 ile her gün yeni bir sürprize uyanıyorum. Başlat menüsünde arama kısmı bozuluyor. Bilgisayarı kapatıp açılıyorum düzeliyor. Bilgisayarı 3-4 defa kapatıp açıyorum bir bakıyorum yine bozulmuş. Ses açma kapama bildirim penceresi var ya küçük, şu an mesela o çıkmıyor ekranda. Görev yöneticisinde Ekran kartı kullanım oranlarında CUDA kısmı kayboldu. Başlat menüsüne sabitlenen hava durumu var mesela. "Unable to load weather information" diyor. Bildirimleri tek tek açtım,konum özelliklerini açtım. Herşeyi denedim mesela ama düzelmiyor. He benim için çok mu önemli bir özellik; değil. E ama bir değil 2 değil 5 değil 10 değil... Sürekli bir yerlerde hata almak bir süreden sonra tatsızlaşıyor. Ve bu saydığım herşey Windows 7-8-10 da tıkır tıkır çalışan şeylerdi.

Boş bir ssd diske kurdum Windows 11. Sadece deneme amaçlıydı, performans nasıl falan diye. Dual Boot yaptım o yüzden kafam rahat, baktım Windows 11 hala kötü sildim diski. :D

"Benim amacım kimsenin gözünü korkutmak değil. Daha ilk mesajımdan itibaren Windows 11 Beta olarak düşünün dedim. Ve geçmek için biraz daha beklemekte fayda var yazdım."

🤣

2 sene olacak Windows 11 çıktı, ve bazıları hala "beklemekte fayda var" demeye çalışıyor. İlk yorumuna bakın arkadaşın. Bir başkası mantıklı bir şey yazdığı zaman o kişiye "putkafa" demeye çalışıyor. Ne alaka ? Arkadaş hala anlamıyor. Kendisi Windows 11 işletim sistemini sırf kendi deneyimlediği ve kendi gibi olumsuz deneyim sahibi kişileri görerek yorum yapıyor, bir başkası çıkıp olumlu bir şey söyleyince işte böyle sizi putkafa yapıyor bu konu üzerinden. Zaten bu arkadaşın amacı kimse değil. Şahsen ben de bu forumda benimle ve benim gibi benzer problemleri, hatta aynı problemleri yaşayanlardan yola çıkıp yorum yaptığım çok konu olmuştur, ama böyle ortaya kendimi atıp "sakın kurma, yapma, etme, yap..." gibi şeyler söylememişimdir olumsuz deneyimler ve bilgiler üzerine. (istisnalar hariç, tabii Windows 11 işletim sistemi böyle bir şey değil) Ama arkadaş konu sahibine bunu söyledi kendi yorumu ile. Sonra da ben kimsenin gözünü korkutmak istemedim, aman daha zamanı var, beklemekte fayda var, demek istedim diyor. Buyrun ilk yorumundan bir kısa kesit;

"Bu yazıyı okuyan arkadaş, gerçekten çok merak etmiyorsan ki merak edecek bir yanıda yok, geçme."

Nasıl tutarsız nasıl ama...Bir dediği bir diğerini tutmuyor, şöyle herifler kalkıp "ruh hastası mısın" der, bir de kalkıp "putkafa" demeye çalışıyor. Tam bir fiyasko örneği resmen.

Hayır keşke bizi çözüme ulaştırsa, hani 4/4lük bir Windows işletim sistemi nedir söylesinde bilelim. Amacını anlamadım. Genele göre sanırım kılıf ediniyor kendisine. E alışmış kendi çevresinde, yaşadığı yerde genel ne derse o doğrudur, o en gerçeğidir, en üstünüdür, ne yapsın işte zihniyet biçimlenmiş böyle her yerde kendini belli ediyor. Kimse kendisine Windows 11 muthiş bir işletim sistemi demedi. Kendisi zırt pırt olumsuz şekilde yakındığı için öyle algıladı. Biz olumlu tarafından bahsediyoruz, konu sahibi zaten deneyim sahibi olsaydı böyle bir konu oluşturup sormazdı. Demek ki deneyimlemesi gerekirdi en azından, ama direkt ilk yorumda "merak edecek bir yanıda yok, geçme" gibi yanıt alıyor arkadaşın kendisinden, ve aynı arkadaş "beklemekte fayda var" diye 180 derece dönüş yapıyor, ya insan ne olursa olsun sözünden geri dönmemeli, yanlış yaptığını anlarsanda problem değil özür diler geçersin, ama hala üste çıkmaya çalışıyor şu kafasıyla. Yazık.

"Benim amacım kimsenin gözünü korkutmak değil. Daha ilk mesajımdan itibaren Windows 11 Beta olarak düşünün dedim. Ve geçmek için biraz daha beklemekte fayda var yazdım."

🤣

2 sene olacak Windows 11 çıktı, ve bazıları hala "beklemekte fayda var" demeye çalışıyor. İlk yorumuna bakın arkadaşın. Bir başkası mantıklı bir şey yazdığı zaman o kişiye "putkafa" demeye çalışıyor. Ne alaka ? Arkadaş hala anlamıyor. Kendisi Windows 11 işletim sistemini sırf kendi deneyimlediği ve kendi gibi olumsuz deneyim sahibi kişileri görerek yorum yapıyor, bir başkası çıkıp olumlu bir şey söyleyince işte böyle sizi putkafa yapıyor bu konu üzerinden. Zaten bu arkadaşın amacı kimse değil. Şahsen ben de bu forumda benimle ve benim gibi benzer problemleri, hatta aynı problemleri yaşayanlardan yola çıkıp yorum yaptığım çok konu olmuştur, ama böyle ortaya kendimi atıp "sakın kurma, yapma, etme, yap..." gibi şeyler söylememişimdir olumsuz deneyimler ve bilgiler üzerine. (istisnalar hariç, tabii Windows 11 işletim sistemi böyle bir şey değil) Ama arkadaş konu sahibine bunu söyledi kendi yorumu ile. Sonra da ben kimsenin gözünü korkutmak istemedim, aman daha zamanı var, beklemekte fayda var, demek istedim diyor. Buyrun ilk yorumundan bir kısa kesit;

"Bu yazıyı okuyan arkadaş, gerçekten çok merak etmiyorsan ki merak edecek bir yanıda yok, geçme."

Nasıl tutarsız nasıl ama...Bir dediği bir diğerini tutmuyor, şöyle herifler kalkıp "ruh hastası mısın" der, bir de kalkıp "putkafa" demeye çalışıyor. Tam bir fiyasko örneği resmen.

Hayır keşke bizi çözüme ulaştırsa, hani 4/4lük bir Windows işletim sistemi nedir söylesinde bilelim. Amacını anlamadım. Genele göre sanırım kılıf ediniyor kendisine. E alışmış kendi çevresinde, yaşadığı yerde genel ne derse o doğrudur, o en gerçeğidir, en üstünüdür, ne yapsın işte zihniyet biçimlenmiş böyle her yerde kendini belli ediyor. Kimse kendisine Windows 11 muthiş bir işletim sistemi demedi. Kendisi zırt pırt olumsuz şekilde yakındığı için öyle algıladı. Biz olumlu tarafından bahsediyoruz, konu sahibi zaten deneyim sahibi olsaydı böyle bir konu oluşturup sormazdı. Demek ki deneyimlemesi gerekirdi en azından, ama direkt ilk yorumda "merak edecek bir yanıda yok, geçme" gibi yanıt alıyor arkadaşın kendisinden, ve aynı arkadaş "beklemekte fayda var" diye 180 derece dönüş yapıyor, ya insan ne olursa olsun sözünden geri dönmemeli, yanlış yaptığını anlarsanda problem değil özür diler geçersin, ama hala üste çıkmaya çalışıyor şu kafasıyla. Yazık.
"Bazıları hala beklemekte fayda var demeye çalışıyor" Yoo dememeye çalışmıyorum direk diyorum. Ayrıca bazıları ne? Sen iyice role girmişsin. Senin bir sıkıntın var ama açık açık yazmıyorusun. Bir başkası mantıklı bir şey yazdığı zaman o kişiye putkafa diyormuşum. Kime putkafa diyorum ben? Niye kafandan bir şeyler uyduruyorsun? Sen Windows 11 çok iyi çalışıyor dedin de ben ağzımı mı açtım? İtiraz mı ettim?

"Sırf kendi deneyimlediği gibi gitmediği için olumsuz yorum yapıyor"
Bak güzel kardeşim,bak arkadaşım. Burası bir forum. Technopat Sosyal. Anladın mı? Olay zaten bu herkes kendi deneyimini yazıyor. Burası Quora değil. Burada kimse makale yazmıyor. Bir kişi x oyununda düşük fps aldım dediği zaman kimse altına gelip 3523525 kişi 500 fps alıyo ööööğğğ sen oynamayı bilmiyon sende sorun var diye herkeste sorun olacak diye bişey yok vs. vs. caz yapmıyor. Kendi deneyimlediği gibi gitmedi dediğin şey yığınla hata. Windows 10 da 50 fps alıyordum burada 49 fps alıyorum demedim. Başlat menüsünün rengi niye beyaz yaa of çok kötü yazmadım buraya. Zamanında Windows Vista çöp Windows 8 çöp diye forumlarda yığınla muhabbet döndü paylaşımlar yapıldı. Ee, o zaman Windows Vista veya 8 in cillop gibi kusursuz çalıştığı insanlar bu konuların altında hep tartışma başlatsaydı, mantıklı olur muydu? Linkteki haberi oku. Dünyada sorumluluk almanın ne kadar önemli olduğunu belki kavrarsın. Ya da kavrama, git altına bende çok iyi çalıştı yapay zeka yaa siz de çalışmasa da olur yaz. Ekmeğin içinden jilet çıksın, 1000 kişide jilet çıkmadı, sende çıktıysa ne olmuş idare et de...

"Bu yazıyı okuyan arkadaş, gerçekten çok merak etmiyorsan ki merak edecek bir yanıda yok, geçme." Bu cümlenin neresi tutarsız? Açıklar mısın? Bir dediğim hangi dediğimi tutmuyor?
"Hayır keşke bizi çözüme ulaştırsa, hani 4/4lük bir Windows işletim sistemi nedir söylesinde bilelim." Ben niye çözüme ulaştırıyorum? Ben Microsoft çalışanı mıyım?

"Amacını anlamadım. Genele göre sanırım kılıf ediniyor kendisine. E alışmış kendi çevresinde, yaşadığı yerde genel ne derse o doğrudur, o en gerçeğidir, en üstünüdür, ne yapsın işte zihniyet biçimlenmiş böyle her yerde kendini belli ediyor." Aynen çok özendim, Windows 11 kötüleyeyim de tiki olayım belki takipçi kasarım çok havalı olurum diye düşündüm. Aldığım yığınla hatayı paylaşmak istemekle filan hiçbir hatası yok. Şu an kendimi çok havalı hissediyorum. Malum yazdığın gibi zihniyetim bu şekilde.

"merak edecek bir yanıda yok, geçme" gibi yanıt alıyor arkadaşın kendisinden, ve aynı arkadaş "beklemekte fayda var" diye 180 derece dönüş yapıyor" Bu iki ifade arasında çelişki bulduysan sen ağır problemli bir insansın. Birde yaptığı yanlıştan geri dönmeli insan diye ahkam kesiyor. Özür dileyecekmişim. Allah aşkına ne için özür dileyeyim. Lütfen yazar mısın? Özür dilenecek yaptığım şeyi lütfen buraya yaz.

"Bazıları hala beklemekte fayda var demeye çalışıyor" Yoo dememeye çalışmıyorum direk diyorum. Ayrıca bazıları ne? Sen iyice role girmişsin. Senin bir sıkıntın var ama açık açık yazmıyorusun. Bir başkası mantıklı bir şey yazdığı zaman o kişiye putkafa diyormuşum. Kime putkafa diyorum ben? Niye kafandan bir şeyler uyduruyorsun? Sen Windows 11 çok iyi çalışıyor dedin de ben ağzımı mı açtım? İtiraz mı ettim?

"Sırf kendi deneyimlediği gibi gitmediği için olumsuz yorum yapıyor"
Bak güzel kardeşim,bak arkadaşım. Burası bir forum. Technopat Sosyal. Anladın mı? Olay zaten bu herkes kendi deneyimini yazıyor. Burası Quora değil. Burada kimse makale yazmıyor. Bir kişi x oyununda düşük fps aldım dediği zaman kimse altına gelip 3523525 kişi 500 fps alıyo ööööğğğ sen oynamayı bilmiyon sende sorun var diye herkeste sorun olacak diye bişey yok vs. vs. caz yapmıyor. Kendi deneyimlediği gibi gitmedi dediğin şey yığınla hata. Windows 10 da 50 fps alıyordum burada 49 fps alıyorum demedim. Başlat menüsünün rengi niye beyaz yaa of çok kötü yazmadım buraya. Zamanında Windows Vista çöp Windows 8 çöp diye forumlarda yığınla muhabbet döndü paylaşımlar yapıldı. Ee, o zaman Windows Vista veya 8 in cillop gibi kusursuz çalıştığı insanlar bu konuların altında hep tartışma başlatsaydı, mantıklı olur muydu? Linkteki haberi oku. Dünyada sorumluluk almanın ne kadar önemli olduğunu belki kavrarsın. Ya da kavrama, git altına bende çok iyi çalıştı yapay zeka yaa siz de çalışmasa da olur yaz. Ekmeğin içinden jilet çıksın, 1000 kişide jilet çıkmadı, sende çıktıysa ne olmuş idare et de...

"Bu yazıyı okuyan arkadaş, gerçekten çok merak etmiyorsan ki merak edecek bir yanıda yok, geçme." Bu cümlenin neresi tutarsız? Açıklar mısın? Bir dediğim hangi dediğimi tutmuyor?
"Hayır keşke bizi çözüme ulaştırsa, hani 4/4lük bir Windows işletim sistemi nedir söylesinde bilelim." Ben niye çözüme ulaştırıyorum? Ben Microsoft çalışanı mıyım?

"Amacını anlamadım. Genele göre sanırım kılıf ediniyor kendisine. E alışmış kendi çevresinde, yaşadığı yerde genel ne derse o doğrudur, o en gerçeğidir, en üstünüdür, ne yapsın işte zihniyet biçimlenmiş böyle her yerde kendini belli ediyor." Aynen çok özendim, Windows 11 kötüleyeyim de tiki olayım belki takipçi kasarım çok havalı olurum diye düşündüm. Aldığım yığınla hatayı paylaşmak istemekle filan hiçbir hatası yok. Şu an kendimi çok havalı hissediyorum. Malum yazdığın gibi zihniyetim bu şekilde.

"merak edecek bir yanıda yok, geçme" gibi yanıt alıyor arkadaşın kendisinden, ve aynı arkadaş "beklemekte fayda var" diye 180 derece dönüş yapıyor" Bu iki ifade arasında çelişki bulduysan sen ağır problemli bir insansın. Birde yaptığı yanlıştan geri dönmeli insan diye ahkam kesiyor. Özür dileyecekmişim. Allah aşkına ne için özür dileyeyim. Lütfen yazar mısın? Özür dilenecek yaptığım şeyi lütfen buraya yaz.

"Bak güzel kardeşim,bak arkadaşım. Burası bir forum. Technopat Sosyal. Anladın mı? Olay zaten bu herkes kendi deneyimini yazıyor."

Kusura bakma ama şu yorumundan sonra geri kalanları okumadım. Burası bir forum, herkes kendi deneyimini yazabilir tabii ki sıkıntı bu değil. Birileri kendi deneyim ve kendi gibi aynı deneyim yaşayanlar üzerinden bir başka kullanıcıya kalkıp "geçme, Windows 11 problemli" demesi komik durum. Üstelik bu tutumda olan birisi sonra da kalkıp burası forum herkes kendi deneyimini yazıyor fln diyor. Biraz tutarlı ol. İlk yorumuna bakar mısın ? Burası forum. Tabii ki herkes kendi deneyimini yazacak, ama ben ilk yorumlarımda da yazdım. Sen kendin özellikle kötü bir deneyim yaşadığın için Windows 11 işletim sistemini yerden yere vurdun, konuyu açan arkadaşa yaptığın ilk yorumun ilk cümlesinde "geçme" dedin. Pardon da deneyim sahibi olmayan herkes senin deneyimine göre mi haraket edecek ? İzin ver herkes denesin senin gibi, o zaman daha iyi anlaşılır kötü mü iyi mi. Yani bir işletim sistemi için kötü ya da iyi konusu değil bu. Konuyu açan arkadaş merak edip sormuş. Sen kalkıyorsun "geçme" diyorsun üzerine kendi olumsuz ve senin gibi olumsuz deneyimler yaşamış kullanıcıları örnek veriyorsun. Bunun mantığı nedir ? Senin üzerine ben kendim Windows 11 değerlerimi paylaştım. Tek bir sorun bile yaşamadım. Merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin o ayrı. Ama böyle karşındakinle dalga geçer gibi, bir de aşağılar gibi konuşma. Ruh hastası mısın diye bana tepki veriyorsun. Problemleri olan sensin bence, çünkü bir türlü kendi tutarsızlığını anlamıyorsun. Ben senin ve bir çok olumsuz deneyim sahibi olan Windows 11 işletim sisteminde gayet iyi geçiniyorum. Buna rağmen kalkıp senin yaptığın gibi merak edenlere bodozlama "Ah çok güzel Windows 11 muhteşem ben de 0 sorun sende de problem olmayacak" gibi davranış sergilemiyorum, ama sen bunu yaptın, hemde negatif tarafını :) Ben ise senin üzerine elle tutulur şekilde olumlu yorumlar paylaşımlar yapınca kalkıp bana "ruh hastası mısın" diyosun. Konuya gel, şimdide burası forum oldu, herkes deneyimini paylaşan oldu. Bu son yorumu yapan arkadaş ilk yorumunu iyi okusun, forumda herkes deneyimini böyle yaparsa ne hale gelir ? Seni moderatör yapsınlar Windows 11 bölümünü sil.

Yeni konular

Geri
Yukarı