Windows 11'e geçilir mi?

Ben beğenmedim ASUS laptopumda ve şirket PC'lerinde HP marka laptop ve masa üstlerinde kullanıyoruz memnun değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktif olarak kullanıyorum. Microsoft geçseniz bile size 10 gün içinde Windows 10'a geri dönmek için zaman tanıyor. Oyun performansı için bir şey diyemem çünkü oyun oynamıyorum fakat günlük kullanım için 11'de kullanılır 10'da kullanılır. 11'de genel olarak tasarım değişikliği var fakat RAM kullanımı ve işlemci kullanımı bazen %100'ü gördüğünü söyleyebilirim. Sonuç olarak söyleyim geçilir.

O sürümde ne sorun var?
Önceki sürüme göre aşırı gereksiz hizmet doldurmuşlar. Bundan kaynaklı olarak boşta ram kullanımı yüksek oluyor.

Önceki sürüme göre aşırı gereksiz hizmet doldurmuşlar. Bundan kaynaklı olarak boşta ram kullanımı yüksek oluyor.
Önceki sürümde %17 ken ram kullanımı şuan 26 larda.

Önceki sürüme göre aşırı gereksiz hizmet doldurmuşlar. Bundan kaynaklı olarak boşta RAM kullanımı yüksek oluyor.

Önceki sürümde %17ken RAM kullanımı şu an 26'larda.

Bence Windows 10 sadelik filan olarak da daha güzel hem daha rahat kullanımı.

Önceki sürümde %17 ken ram kullanımı şuan 26 larda.

Bence Windows 10 sadelik filan olarak da daha güzel hem daha rahat kullanımı.
Bence direk soru saçma kişiden kişiye değişir bu sistem iyiyse geçer dener beğenirse kullanır.

Şu an Windows 10 kullanmaktayım. Windows 10'a güncelleme desteği bitince Windows 11'e zaten geçecektim fakat şimdi geçmeli miyim bilemiyorum. Sizce Windows 11'e şimdi geçmeli miyim?
Zaten desteği bitti. 22H2 Windows 10'un son özellik güncellemesi. 2.olarak arkadaşlar geriye dönebilirsiniz sevmezseniz. Neden her hafta hatta 2 günde 1 yeni konu açılıyor ki?

Aktif olarak kullanıyorum. Microsoft geçseniz bile size 10 gün içinde Windows 10'a geri dönmek için zaman tanıyor. Oyun performansı için bir şey diyemem çünkü oyun oynamıyorum fakat günlük kullanım için 11'de kullanılır 10'da kullanılır. 11'de genel olarak tasarım değişikliği var fakat RAM kullanımı ve işlemci kullanımı bazen %100'ü gördüğünü söyleyebilirim. Sonuç olarak söyleyim geçilir.
Ben oyun da oynuyorum, işlemci kullanımı vs. temiz kurulum sonrası normale dönüyor. Yükseltme yapınca sorunlar gelebiliyor. Ben temiz kurulumdan sonra hiç sorun yaşamadım.

Merak ettim Windows 11 e geçtim. Sistemim kuvvetli bir sistem değil ve bu nedenle Windows 10 daki aldığım verimi hiç alamadım. Aylar sonra geri döndüm 10'a ve Windows 11 geçmeyi artık düşünmüyorum. Belki sana yardımcı olur bu durum. Denemek istiyorsan dene sonra dönersin.

Merak ettim Windows 11'e geçtim. Sistemim kuvvetli bir sistem değil ve bu nedenle Windows 10'daki aldığım verimi hiç alamadım. Aylar sonra geri döndüm 10'a ve Windows 11 geçmeyi artık düşünmüyorum. Belki sana yardımcı olur bu durum. Denemek istiyorsan dene sonra dönersin.

Ben Windows 11 cıktiğindan beri kullanıyorum performans stabil.

Geri
Yukarı