Windows 11'e geçilir mi?

Şu an Windows 10 kullanmaktayım. Windows 10'a güncelleme desteği bitince Windows 11'e zaten geçecektim fakat şimdi geçmeli miyim bilemiyorum. Sizce Windows 11'e şimdi geçmeli miyim?
Bence az daha bekle Win 12 çıktı çıkacak. Direkt ona geçersin. O değil de sanki Win 10 çok matah bir işletim sistemiymiş gibi 11 i beğenmiyor millet 😀. Hâlâ 10 sürümünün hataları ve açıkları bitmedi. Geç gitsin 11 e. Hee sana cevap verecek teknoloji meraklısı yığınla kardeş olacak ama 1985 ten beri pc camiasının içinde biri olarak diyorum ki işletim sistemleri ile alakalı kasma kendini. Eğer çok özel bir program kullanmıyorsan 2 dandik oyun derdine geri kalma. Geç 11 e.

Bence az daha bekle Win 12 çıktı çıkacak. Direkt ona geçersin. O değil de sanki Win 10 çok matah bir işletim sistemiymiş gibi 11 i beğenmiyor millet 😀. Hâlâ 10 sürümünün hataları ve açıkları bitmedi. Geç gitsin 11 e. Hee sana cevap verecek teknoloji meraklısı yığınla kardeş olacak ama 1985 ten beri pc camiasının içinde biri olarak diyorum ki işletim sistemleri ile alakalı kasma kendini. Eğer çok özel bir program kullanmıyorsan 2 dandik oyun derdine geri kalma. Geç 11 e.
Hocam 2 dandik oyun değil. 20 tane var. :D

Geçilir. Benim bilgisayarım 2020 model i5 işlemcili ve 8 GB RAM'li model. Ben sıfırdan temiz kurulum ile geçtim ve sorunsuz kullanıyorum çok memnunum. Denemeniz lazım bazı arkadaşlarda sorun çıkabiliyor.

Son güncellemeler ile çoğu sorun çözüldü. Geçin. Beğenmezseniz 10 gün içinde veri kaybı yaşamadan Windows 10'a geri dönebilirsiniz(bunu yapabilmek için Windows Update ile güncellemeniz lazım).

Şu an Windows 10 kullanmaktayım. Windows 10'a güncelleme desteği bitince Windows 11'e zaten geçecektim fakat şimdi geçmeli miyim bilemiyorum. Sizce Windows 11'e şimdi geçmeli miyim?

1 aydır kullanıyorum bir hatasını göremedim sisteminiz yeterliyse geçebilirsiniz herhangi bir sorunu yok.

Ben geçen günlerde geçtim. Ryzen 5 5600 kullanıyorum ve CPU'yu gereksiz yere sürekli yük altına sokuyordu. Üstelik oyun açtığımda kasanın içinden ıslığa benzer bir ses çıkmaya başlıyordu. Halbuki Windows 10'da tüm oyunlarım gayet sessiz bir şekilde çalışıyordu. Ve Windows 11'den Windows 10'a geçerken ( Güncelleme kısmından Geri Dön tuşu var) bastığımda tam kuramadı ve sürekli Automatic Repair hatası verdi. Hiçbir şekilde de düzelmedi. USB'den bootlayana kadar canım çıktı. Bunları göz önüne alıp geçmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı