Windows 11'e geçilir mi?

Vestor

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB RAM (2x8)
SSD veya HDD modeli
MLD M200 480 GB SSD + Laptoptan sökülmüş HDD
Ekran kartı
1660 Super
Anakart
MSI A320M-A PRO
İşlemci
Ryzen 5 5600
Windows 10 Pro kullanıyorum, Windows 11'e geçmek mantıklı mı? Ayrıca Windows Update üzerinden geçiş yapmak istiyorum, oradan geçiş yaparsam dosyalarım, oyunlar kalıyor değil mi? Windows Update'den sıfırlarsam ne kadar sürer, 45 Mbps internetim var.

Hocam ben geçenlerde geçtiğimde aşırı iyi gelmişti fakat sonradan Windows 10'dan farklılıklarını gördükçe yeniden Windows 10'a geçtim. Ciddi anlamda performans sıkıntıları da yaşadım yani pişman oldum :D

Windows 11 kullanıyorum bir sıkıntı yok bende ama ekstra bir şeyi de yok. Bence geçmeye gerek yok ama zaten format atacaksanız Windows 11 deneyebilirsiniz.

Windows 10 Pro kullanıyorum, Windows 11'e geçmek mantıklı mı? Ayrıca Windows Update üzerinden geçiş yapmak istiyorum, oradan geçiş yaparsam dosyalarım, oyunlar kalıyor değil mi? Windows Update'den sıfırlarsam ne kadar sürer, 45 Mbps internetim var.

Kim ne derse desin net ama net Windows 11 zaten Windows 11 23H2 de çıkacak ondan sonra daha iyi olacaktır deneme sürümünden beri sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı