Windows 11'e geçilir mi?

Denemekten zarar gelmez benim kuzenim 9500H gtx 1650s laptopla güzelce kullanıyor memnun.

Denemekten zarar gelmez benim kuzenim 9500H gtx 1650s laptopla güzelce kullanıyor memnun.
Gta 5 ultrada keyiflice oynuyor yani

Son düzenleme:
Geçen ay yeni laptop aldım Windows 11 ile geldi. Nadiren masaüstünde ikonlara tıklayamama, bildirim panelini açamama gibi buglar oluyor. Windows 10'a düşürdüm, touchpad sürücüsü çalışmıyordu mecbur tekrar Windows 11'e geçtim. Şahsen Windows 10'un tasarımı daha güzel geliyor bana, sivri ve keskin hatları daha çok seviyorum. Başlat menüsü olarak da Windows 10'u daha çok beğeniyorum. Geçecekseniz temiz kurulum öneririm.

Selam, sorunlar çözüldü diyorlar 11'e geçmeli miyim?
Geçmelisin çünkü önümüzdeki yıllarda Windows 10 kapanıcak bildiğim kadarıyla, kendim şuan aktif olarak 11 kullanıyorum ilk başta sorunları vardı hepsini düzelttiler, indirip tertemiz bir şekilde kullanabilirsin.

Windows 11'in performans olarak Windows 10'dan gözle görür farkı var mı? Şu an Windows 10 kullanıyorum memnunum geçmeye değer mi? Windows 10'a göre ne gibi avantajı var?

Ryzen 5600, GTX 1660S, 16 GB 3200MHz.

Değmez, 10 oyun oynuyorsanız daha performanslı.

Sistemi topladığım günden beri Windows 11 kullanıyorum. 22H2'nin ilk zamanları çok saç baş yoldurmuştu. Şu an görev çubuğunu gizle seçeneğini işaretlediğim zaman explorer'ın çökmesi dışında bir sorun yaşamıyorum. Ryzen 5 5600 + GTX 1660 + 16 GB 3200 MHz sistem ile kullanıyorum. Tabii her sisteme göre farklılık gösterebilir. Mesela sistemlerimiz benzer olsa bile sende yine anakart kaynaklı ya da OS kaynaklı başka sorunlar da çıkarabilir. Deneyip kendin görmen lazım aslında.

Geri
Yukarı