Windows 11'e geçilir mi?

Arayüzü çok çok güzel.

Performans beklentiniz varsa geçmeyin. Tasarımı güzel geldiyse geçilir. Ayrıca bilgisayarınız ortalama bir bilgisayar Windows 10 gibi oturmuş bir sistemi kullanmak sizin için daha iyi olur.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Performans düşer diye korkuyorum öneriniz için sağ olun.

i5 1135G7 MX330 8 GB RAM 512 GB SSD laptop kullanıyorum bir problem yok stabilliği arttı elbet Windows 10'un desteği bitecek zaten.

Geçeyim yani hocam.

Gayet stabil, sıkıntısız. Performans kaybı olmaz. Gçmek isteniyorsa geçilebilir.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Performans düşer diye korkuyorum öneriniz için sağ olun.

Geçeyim yani hocam.

11. nesil işlemci kullanıyorum ( i5 1135G7 8 GB RAM ile hiçbir problemim yok FPS'im arttı hatta daha çok 5-10 FPS fark var.

Windows 10 desteği bitmedi daha hocam. Daha 4-5 seneden fazla ömrü var. Ne zaman Microsoft dayatırsa o zaman geçmek mecburi olur tabii.
2025 de bitecek 2-3 yılı kaldı 4-5 değil

Windows 11 kullanıcısyım, şuanda sadece chrome açık ve 5.5GB ram kullanımı var. Kapatınca tahminen 5Gb kullanır. Yani boşta 5Gb ram kullanımı var. 8Gb ram ile sorun yaşarsınız.

Geri
Yukarı