Windows 11'e geçilir mi?

11. nesil işlemci kullanıyorum ( i5 1135G7 8 GB RAM ile hiçbir problemim yok FPS'im arttı hatta daha çok 5-10 FPS fark var.

2025 de bitecek 2-3 yılı kaldı 4-5 değil.

2025'te ana güncellemelerin desteği bitecek. Yani sistem az da olsa ara ara güncelleme alacak.

Hocam W11'de ilk çıktığı gibi sorunlar yok. Gayet stabil ve düzgün işliyor, Windows 10'dan daha iyi. Sizinde geçmenizi tavsiye ederim.

Geçtim hocam bir dönem. Olduğundan daha çok takılma olunca arkasına Linux'a sonra tekrar Windows 10'a döndüm. Ben yine de 2025'e kadar Windows 10'dayım.

Sistemimi belirttim. Sizce Windows 11'e geçmeli miyim? Performansımda artış olur mu?

Performans artışı olacağını sanmam. Ama düşüşde olacağını düşünmüyorum. Arayüzden sıkıldıysan ve modern bir tema istiyorsan geçebilirsin. Ama Windows 10 da 11 kadar modern animasyonlar olmadığı için bir tık daha performanslı çalışacağını düşünüyorum. Karar sana kalmış.

Windows 11 boş abartılan bir işletim sistemi microsoftun en başarısız işletim sistemi hala birsürü cihazda mavi ekran sorunu var, explorer 200mb+ ram kullanıyor.
Ben 2 ay önce indirdim dosya gezgini ile hiçbir dosya açılmıyordu mecbur format attım win 10a döndüm.
Yok destekmiş falanmış filenmiş boş iş arkadaşlar windows 10 iyi işte onda kalın illa hatalarla uğraşırım diyorsanız windows 11 kullanabilirsiniz.
Diyelimki 2025de güncelleme gelmemeye başladı e güncelleme %100 gerekli değilki ne zaman uygulamalar kullanılamaz olur o zaman geçerim.

Sisteminiz neydi hocam.

Arkadaşlar Windows 11'i sistemime kurdum ve Windows 10'dan daha stabil olduğunu gördüm, gelecekteki Update'ler ile daha da fazla stabil olacaktır bence.

Dosya Ekleri

• 1697998650934.png
    1697998650934.png
    14 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı