Windows 11'e geçilir mi?

Windows 11 ile ilgili görüşlerim birkaç güne kadar belliydi. Windows 10'un stabilitesinden yanayım minvalinde çok açıklamam olmuştur. Birkaç gün önce Windows 11'e geçtim ve Windows 95'den itibaren pc kullanan birisi olarak şunu diyebilirim ki kullandığım en iyi işletim sistemi budur. Performans olarak Windows 10'dan hiçbir kalır yanı yok hatta Fortnite'da fps'im +40 arttı.

Windows 11 ile ilgili görüşlerim birkaç güne kadar belliydi. Windows 10'un stabilitesinden yanayım minvalinde çok açıklamam olmuştur. Birkaç gün önce Windows 11'e geçtim ve Windows 95'den itibaren pc kullanan birisi olarak şunu diyebilirim ki kullandığım en iyi işletim sistemi budur. Performans olarak Windows 10'dan hiçbir kalır yanı yok hatta Fortnite'da fps'im +40 arttı.
Performans artışı olduğunu söyleyen bir kaç arkadaşım daha oldu ama geçmek konusunda hala biraz endişeliyim.

Performans artışı olduğunu söyleyen bir kaç arkadaşım daha oldu ama geçmek konusunda hala biraz endişeliyim.
Sistem özellikleriniz iyiyse bir şans verebilirsiniz. Ben de defaatle Windows 10'dan 11'e geçip sonra pişman olup geri Windows 10'da döndüm çünkü benim için stabilite her türlü yeniliğin üstündedir ama bu sefer hakikaten olmuş.

Normalde MAC kullanıcısı olmama rağmen ve Windows'u hiç kullanamama rağmen 11 son derece rahat ve stabil geldi bana. Geçilebileceğini düşünüyorum.

Selamlar, Windows 11 kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Sizce geçilir mi yoksa 10'da kalmaya devam mı edeyim? Artık 10'dan çok sıkıldım ve bir değişiklik arıyorum fakat 11'e daha geçilmez diyen de bir sürü kişi var.

Sizce geçilir mi?
Hiç bir hata almadım ben Windows 11'de. Genel Windows hataları tüm işletim sistemlerinde var edit yaparken atma vb. Bence geçebilirsiniz bir sürü yenilik var.

Selamlar, Windows 11 kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Sizce geçilir mi yoksa 10'da kalmaya devam mı edeyim? Artık 10'dan çok sıkıldım ve bir değişiklik arıyorum fakat 11'e daha geçilmez diyen de bir sürü kişi var.

Sizce geçilir mi?
Hocam bende windows 11 var. Yani değişen birşey yok istersen geç.

Ben 10 kullanıyorum ve arkadaşım 11 kullanıyor arkadaşımda bir sorun olunca onu çözmem uğraştırıyor 11 bana karışık geldi gibi 10 a alıştığımdan da olabilir bilmiyorum ama ben 10 tarafındayım ve sonuna kadar 10 kullanacağım.

Geri
Yukarı