Windows 11'e geçilir mi?

Ulmezimsi

Hectopat
Selamlar, Windows 11 kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Sizce geçilir mi yoksa 10'da kalmaya devam mı edeyim? Artık 10'dan çok sıkıldım ve bir değişiklik arıyorum fakat 11'e daha geçilmez diyen de bir sürü kişi var.

Sizce geçilir mi?

Selam, Windows 11 kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Sizce geçilir mi yoksa 10'da kalmaya devam mı edeyim? Artık 10'dan çok sıkıldım ve bir değişiklik arıyorum fakat 11'e daha geçilmez diyen de bir sürü kişi var.

Sizce geçilir mi?

Benim arkadaşım Windows 11 kullanıyor açıkçası onda Kaspersky olmasına rağmen çok fazla virüs yiyor alakası var mıdır bilmiyorum fakat aynı uygulamaları yüklediğimiz halde ben yemiyorum o yiyor yani bence geçilmez.

Selam, Windows 11 kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Sizce geçilir mi yoksa 10'da kalmaya devam mı edeyim? Artık 10'dan çok sıkıldım ve bir değişiklik arıyorum fakat 11'e daha geçilmez diyen de bir sürü kişi var.

Sizce geçilir mi?

Geçin ve muhtemelen pişman olup 10'a geri döneceğinizi bilerek hazırlıklı bir geçiş yapın. Geçilmeyeceğini bile bile denedim ilk başta biraz daha premium hissetse de geçilmemesi gerektiğini anlıyorsunuz. Denemeden emin olunamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı