Windows 11'e geçilmeli mi?

Kendim için söyleyeyim çıktıktan sonra hemen geçmiyeceğim. Önce bir bakılmalı biraz kullanılmalı vs. her zaman bir oyunun ya da bir şeyin(anakart BIOS güncellemeri mesela) beta sürümleri sorunlu olabilir sonradan başımızın ağrımasından iyidir yani ben olaya böyle bakıyorum ama bir süre sonra herhangi bir sorun olmadığını görürsem o zaman geçmeyi düşünebilirim. Zaten şu anki ISO sızdırılmış ISO yanlış hatırlamıyorsam resmi olarak 24 Haziran çıkacak.

Ne gibi sorunlar olabilir şu an kurulumu SSD'ye yaptım Dual Boot veya sanal makine olarak kullanmıyorum. Kendi bilgisayarıma kurdum.
En iyisi 24 Haziran'ı beklemek zaten ana sistem olarak kullanmak aşırı saçma olur çünkü bir sürü hata filen çıkacaktır. Dual-bootsuz hiç girişmemek lazım.

Bütün driverler sorunsuz çalışıyor parmak izine kadar destekleniyor.

Makyaşlanmış Windows 10 olduğunu düşünüyorum. Geçmek için bir neden görmüyorum.
Kesinlikle yanlış düşünüyorsunuz. Yaklaşık 3 saattir deneyimliyorum, her yerden bir şey çıkıyor. Ayrıca optimizasyonu bence Windows 10'dan, hatta ve hatta Windows 7'den bile çok daha iyi durumda.

W8.1 sonrası çöp bence. O başlat menüsünü çok seviyorum W8.1'in.

Hocam dicem şu an input latency sistem gecikmesi en düşük windows 7 ve windows 8.1
ben bazı optimizasyon ayarları ile %20 daha fazla fps alıyorum Windows 8.1'de Windows 10a göre.
Ram tüketimi dahi çok az Windows 8.1 de evet menüler çöp ama Windows 8.1 çok hızlıdır. Hız için öneririm.
Makyaja bakmayın Windows 10 11 paso güncelleme geliyor her güncellemede sistem daha agırlasıyor

Hocam dicem şu an input latency sistem gecikmesi en düşük windows 7 ve windows 8.1
ben bazı optimizasyon ayarları ile %20 daha fazla fps alıyorum Windows 8.1'de Windows 10a göre.
Ram tüketimi dahi çok az Windows 8.1 de evet menüler çöp ama Windows 8.1 çok hızlıdır. Hız için öneririm.
Makyaja bakmayın Windows 10 11 paso güncelleme geliyor her güncellemede sistem daha agırlasıyor
Benim sistemimde en stabil çalışan W8.1 tek sıkıntısı birazcık fazla RAM kullanıyor bu sorun fazla RAM'i olanlarda sorun çıkarmaz ama 2 GBden az RAM ile bişe yapmak neredeyse çok zor hocam. Windows 7 üzerinde çok droplar giriyor Windows 10'u bahsetmiyorum bile zaten CS:Source bile açamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı