Windows 11'e geçilmeli mi?

alfabe

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim Windows 11 için sunulan koşulları sağlıyor. Oyunlarda vs. uyumluluk sorunu veya bilgisayarda performans düşüşü sağlar mı? Çok fazla hata olur mu? AMD işlemcilerinde uyumluluk sorunu çıkartır mı? Geçmek istiyorum ama bir sıkıntı çıkmasından korkuyorum. Geçmek için zaman geldi mi yoksa biraz daha beklemeli miyim?
Not: İşlemcim AMD Ryzen 7-4800H

Son düzenleme:
1634303954619.png

.

Sistemim Windows 11 için sunulan koşulları sağlıyor. Oyunlarda vs. uyumluluk sorunu veya bilgisayarda performans düşüşü sağlar mı? Çok fazla hata olur mu? Geçmek istiyorum ama bir sıkıntı çıkmasından korkuyorum. Geçmek için zaman geldi mi yoksa biraz daha beklemeli miyim?

Tabii ki de beklemelisin. Sistem daha yeni çıktı bin tane açığı vardır hatası vardır. 4 5 aya yavaş yavaş herkes geçiş yapmaya başlar o zaman sende geçersin.

hataları vardır illa ki yeni çıktı sonuçta sadece işlemcim desteklemiyordu oyunlarda herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

hataları vardır illa ki yeni çıktı sonuçta sadece işlemcim desteklemiyordu oyunlarda herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Çok merak ediyorum. "Hatalar vardır" diyorsunuz. Bunu yazmak dışında Microsoft'a "Geri bilirim" olarak gördüğünüz hataları iletiyor musunuz?

Sistemim Windows 11 için sunulan koşulları sağlıyor. Oyunlarda vs. uyumluluk sorunu veya bilgisayarda performans düşüşü sağlar mı? Çok fazla hata olur mu? Geçmek istiyorum ama bir sıkıntı çıkmasından korkuyorum. Geçmek için zaman geldi mi yoksa biraz daha beklemeli miyim?
Ben şahsen resmi olarak çıktığı gün geçtim herhangi bir hata almadım oyunlarda, programlarda, driverlarda vs. hatta bazı driverlar Windows 10 a ait olmasına rağmen hiçbir sıkıntısı yok. Ara ara güncelleme alıyor daha iyi hale geliyor mesela bugün sabah güncelleştirme yaptım fark edilir şekilde iyileşti.

Sistemim Windows 11 için sunulan koşulları sağlıyor. Oyunlarda vs. uyumluluk sorunu veya bilgisayarda performans düşüşü sağlar mı? Çok fazla hata olur mu? AMD'de işlemcilerde uyumluluk sorunu çıkartır mı? Geçmek istiyorum ama bir sıkıntı çıkmasından korkuyorum. Geçmek için zaman geldi mi yoksa biraz daha beklemeli miyim?
Not: İşlemcim AMD Ryzen 7-4800H
Ben sorun yaşamadım. Sıkıntı olmayacaksa deneyin, sorun yaşarsanız 10 gün içinde dönme şansınız var.

Yeni konular

Geri
Yukarı