Windows 11'e geçilmeli mi?

Oyun performansına etkisine bakmadım ancak normal kullanımda hiç sorun çıkartmadı. Görünümü ise çok şık.

HDD ile kullanmama rağmen iyi çalışıyor. Animasyonlar sayesinde yavaşlığı hissettirmemekte. Fakat şimdiden uyarmak isterim, duyduğum kadarıyla TPM 2.0 ve Secure boot gereksinimi karşılanmayan sisteme kurulursa Valorant oyunu çalışmayabiliyormuş.
Animasyonları gerçekten çok güzel. Geçmenizi tavsiye ederim.
Hocam her yerde yarım yamalak sözler var, ben normal bir kullanıcıyım oyun vesaire oynuyorum. Sizce geçmeli miyim ? Dosyalar vesaire siliniyor mu, istemediğim zaman geri dönebilir miyim ?

Hocam her yerde yarım yamalak sözler var, ben normal bir kullanıcıyım oyun vesaire oynuyorum. Sizce geçmeli miyim ? Dosyalar vesaire siliniyor mu, istemediğim zaman geri dönebilir miyim ?
Hocam sistem bilgileriniz nelerdir.
Windows 11 indirme yardımcısını kullanırsan dosyaların silinmez, geri dönmek istersen yanlış hatırlamıyorsam 10 gün gibi bir süren oluyor galiba.

Son düzenleme:
Windows 10 kadar iyi açılış sürelerine sahip olmasa da güzel. Oyun performansı sistemden sisteme değişir.

Hocam her yerde yarım yamalak sözler var, ben normal bir kullanıcıyım oyun vesaire oynuyorum. Sizce geçmeli miyim? Dosyalar vesaire siliniyor mu, istemediğim zaman geri dönebilir miyim?

Windows 10'dan güncelleme veya araç ile yükseltirseniz dosyalarınız saklanır ama bu yolu pek önermiyorum. Yükseltme yaparsanız ve C dizinindeki "Windows.old" klasörünü silmezseniz 10 gün boyunca geri dönme hakkına sahipsiniz. Önerim dosyalarınızı yedekleyip temiz kurulum yapmak.

Geri
Yukarı