Windows 11'e geçilmeli mi?

Şu anda sorun yok ise Windows 10'da kalın.
Windows 12 ile epey spekülasyon var.
Yakın bir tarihte çıkar ise direk Windows 12 ye geçin.

Arkadaşlar baktım benim PC 23H2 değil 22H2 sürümüne güncel oluyor Windows 11'in.
Uyumsuzluk olmasın diye 22H2 ye yükseltiyor sonrasında ise 23H2 ye yükseltiyor içiniz rahat olsun siz yükseltin.

Yakın bir tarihte çıkar ise direk Windows 12 ye geçin.
Windows 12'ye geçmek için mükemmel bir sisteme ihtiyaç var diye düşünüyorum. çünkü çıktığı gibi büyük ihtimal optimize de sorunlar olur. ayriyeten gereksinimlerin de fazla olacağını duymuştum, özellikle ram.

Windows 12'ye geçmek için mükemmel bir sisteme ihtiyaç var diye düşünüyorum. çünkü çıktığı gibi büyük ihtimal optimize de sorunlar olur. ayriyeten gereksinimlerin de fazla olacağını duymuştum, özellikle ram.
W7 süperdi, W10 güzeldi.
W11 sorunlu idi, daha yeni stabil hale geldi desem abartmış olurmuyum bilemedim.
Bence W12 W11 'in eli yüzü düzgün, toparlanmış hali olacak. Elbette extra bazı farklılıklar da içerecektir. ( Sadece inanç ama boş değil, W11 in halinden kaynaklanıyor.)

Yakın bir tarihte çıkar ise direk Windows 12'ye geçin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada böyle bir şey denmiş ne anlama geliyor.

W7 süperdi, W10 güzeldi.
W11 sorunlu idi, daha yeni stabil hale geldi desem abartmış olurmuyum bilemedim.
Bence W12 W11 'in eli yüzü düzgün, toparlanmış hali olacak. Elbette extra bazı farklılıklar da içerdecektir. ( Sadece inanç ama boş değil, W11 in halinden kaynaklanıyor.)
Siz daha iyi bilirsiniz. ben sadece duyduğum ve bildiğim şeyleri yazdım. lakin üçüncü yazdığınıza katılıyorum. Windows 12 tam bir şekilde gelebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada böyle bir şey denmiş ne anlama geliyor.
Valla bu videoyu görünce korktum.
Benim aklıma gelen şey telefon işlemcilerinin bilgisayarlarda kullanılmaya başlaması ve buna uygun Windows çıkarılması.
Bu ihtimal gerçekleşirse çekeceğimiz çok şey var demektir çünkü uyum sürecinden dolayı W12 de stabil olmayacak demektir.
Hep beraber LINUX'a geçeriz. :)

Vallahi bu videoyu görünce korktum.
Benim aklıma gelen şey telefon işlemcilerinin bilgisayarlarda kullanılmaya başlaması ve buna uygun Windows çıkarılması.
Bu ihtimal gerçekleşirse çekeceğimiz çok şey var demektir çünkü uyum sürecinden dolayı W12 de stabil olmayacak demektir.
Hep beraber Linux'a geçeriz. :)

Açıkçası ben de başta öyle anladım fakat Windows 12 yerine güncellemeleri Windows 11'e getirecekler galiba 24H2 adı altında. Bana hava hoş fakat sistemi yeterli olmayanlar hakkında bir şey diyemiyorum.

Geri
Yukarı