Windows 11'e geçilmeli mi?

efsair

Decapat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
KINGSTON SA400S37240G
İşlemci
i3 8100 3.60GHz
Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum. Sizce geçmeli miyim ve tahminen geçilmesi ne kadar sürer?

RAM en az 8 GB olmalı.

Hayır 4 GB RAM yeterli. Sistem gereksinimlerini kontrol edebilirsiniz.

Windows Update üzerinden geçecekseniz internet hızınıza bağlı olarak değişecektir. Şu an güncellemeyi indirmeye başlasanız tahmini 35-40 dakika sonra Windows 11 ile açarsınız bilgisayarı. Ben geçmenizi tavsiye ediyorum.

Windows Update üzerinden geçecekseniz internet hızınıza bağlı olarak değişecektir. Şu an güncellemeyi indirmeye başlasanız tahmini 35-40 dakika sonra Windows 11 ile açarsınız bilgisayarı. Ben geçmenizi tavsiye ediyorum.

Yeterli olabilir ama 1.5-2 GB RAM kullanımı var geçmek ne kadar mantıklı emin değilim.

Yeterli olabilir ama 1.5-2 GB RAM kullanımı var geçmek ne kadar mantıklı emin değilim.

Windows 10 ile Windows 11 arasında RAM kullanımı açısından pek fark yok. Hatta Windows 11 daha az RAM tüketiyor diyorlar. Konu sahibi zaten Windows 10 kullanıyor şu an.

ISO'sunu indirip kurarsam ne kadar sürer?

Yeni konular

Geri
Yukarı