Windows 11'e geçilmeli mi?

magalegule

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU:Ryzen 5 5600 GPU:RX 6800 XT MERCURY MOTHERBOARD:ASUS PRİME B550-MK RAM:2x8 D41 TUF ALLIANCE RGB 3200 MHZ PSU:FSP HYDRO GSM LİTE PRO 750 WAT 80+GOLD SIVI SOĞUTUCU:GAMEPOWER SKADİ 240 ARGB
Meslek
Öğrenci
RAM
XPG Spectrix D41 RGB 2X8 GB 3200MHZ CL16 TUF GAMİNG ALLIANCE
SSD veya HDD modeli
Adata Legend 1tb 2000mb okuma 1600mb yazma
Ekran kartı
RX 6800 XT Merc 319 SPEEDSTER
Anakart
ASUS PRIME B550M-K
İşlemci
RYZEN5 5600
Arkadaşlar Windows 11'e geçmeli miyim? Son güncellemelerle iyileştirilmiş olduğunu söylüyorlar ve oyunlarda FPS artışı gözlemlenmiş.

Erken olduğunu düşünüyorum. Stabilite için en az bir yılı daha var.
22h2 güncellemesinde iyice bozmuşlar stabiliteyi ben 22h2 yi kurmadım ondan dolayı fakat bazen güncelleme geldiğinde yapınca saçma bir şekilde ram kullanımında filan artış oluyor ve performansta da herhangi bir değişme olmuyor eğer windows 11 e geçiceksende 22h2 ye geçme ve mümkün olmadığınca da güncellememeye çalış.

İlk çıktığı günden beri kullanıyorum ve yağ gibi akıyor.
Kimi de çıkıp iyi değil diyebilir,saygı duyarım ancak kullanılan programlara vs.lere göre değişir.
Aklınıza ne program ve oyun geliyorsa hepsini denedim ve bir sıkıntı ile karşılaşmadım.
Deneyin ne kaybedersiniz.
En fazla kurulum işlemleri için pc başında biraz beklersiniz hepsi bu.

Arkadaşlar Windows 11'e geçmeli miyim? Son güncellemelerle iyileştirilmiş olduğunu söylüyorlar ve oyunlarda FPS artışı gözlemlenmiş.

Asla önermiyorum, yaklaşık 3 haftadır Windows 11 kullanıyorum ve ciddi anlamda Windows 10'un birçok kısayol ve özelliği yok. Ve optimizasyonu berbat.

22H2 de i5. 10. Nesil Ultrabook işlemciyle performans sorunu yaşıyorum (SSD-8GB Ram). Bence Windows 10 performans açısından daha iyi.

Kesinlikle geçmenizi önermiyorum. O son güncellemeyi yapınca çok büyük fps kaybı yaşadım. Şaka gibi. CSGO'da fps'im 80-110'lara düştü. Normalde 150 üstü rahat alıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı