Windows 11'e geçilir mi?

weilvc

Zeptopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3050 Ti
İşlemci
i5 11300h
Bilgisayarıma format atmayı düşünüyorum tekrar Windows 10 mu kurmak daha mantıklı yoksa Windows 11'e geçmeli miyim? Şu sıralar Windows 10'da gelen güncellemeler ile oyunlarda FPS düşüklüğü yaşıyorum.

Bilgisayarıma format atmayı düşünüyorum tekrar Windows 10 mu kurmak daha mantıklı yoksa Windows 11'e geçmeli miyim? Şu sıralar Windows 10'da gelen güncellemeler ile oyunlarda FPS düşüklüğü yaşıyorum.
ben pcyi ilk kurduğumdan beri win 11 de şuan gayet sorunsuz aktif çalışıyor güncellemede alıyo öneririm sıkıntısı yok oyunlardada fps düşüklüğü yaşatmadı

Hocam ilk zamanlar çok hoşuma gitmişti. Ama uzun bir süre sonra 1-2 Ay Mavi Ekran sorunlarıyla mücadele verdim. Günde 2 defa falan veriyordu. Şu anda hala Windows 11'deyim ufaktan pişman gibiyim ama Windows 10'a geçmeyi de düşünmüyorum. Uzun lafın kısası orta derecede memnunum.

Oyun için hayır.
Windows 11'de yaşayıp beni Windows 10'a döndüren bir sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı