Windows 11'e geçilmeli mi?

Direct Storage var diye Windows 11'i bu kadar savunan bir insan ömrüm hayatım boyunca görmedim umarım bir daha görmem. OBS Windows 11 de açık iken GTA 5, RDR 2 gibi oyunları daha kayıt almıyor iken 10 FPS'e düşüyor fakat kayıt alınca da FPS değişmiyor. Programı tamamen kapatınca ise FPS düzeliyor. Windows 10'da ve ilk Windows 11 sürümünde sorun yaşamıyordum ve OBS'in 10 tane sürümünü denedim fakat aynı. Arkadaş size fanboy diyerek az bile etmiş. Kendini profesör gibi gösterip toxic olmaya devam etmezsin umarım. İyi sosyaller.

Hocam konuyla alakasız bende OBS'te kayıt alırken 80FPS'den 50'ye düşüyor(RDR2)seninle aynı sorunu Windows 10'da yaşayan bir arkadaşım vardı Windows'u yeniden kurdu şu an sorunu yok belki yardımcı olur.

Hocam konuyla alakasız bende OBS'te kayıt alırken 80FPS'den 50'ye düşüyor(RDR2)seninle aynı sorunu Windows 10'da yaşayan bir arkadaşım vardı Windows'u yeniden kurdu şu an sorunu yok belki yardımcı olur.

Şu an Windows 10 üzerindeyim fakat benim sorun bambaşkaydı. Bende daha kayıt açmadan FPS düşüyordu.

Şu an Windows 10 üzerindeyim fakat benim sorun bambaşkaydı. Bende daha kayıt açmadan FPS düşüyordu.

Aynı sorun bende de vardı Microsoft forumlarında konu bile açtım saçma sapan cevaplar geldi ve hiçbir işe yaramadı. OBS ile ilgili bir sorun olmadığını söylediler Discord sunucularında da. Sorun Windows 11 22H2 ile ilgiliymiş.

Direct Storage var diye Windows 11'i bu kadar savunan bir insan ömrüm hayatım boyunca görmedim umarım bir daha görmem. OBS Windows 11 de açık iken GTA 5, RDR 2 gibi oyunları daha kayıt almıyor iken 10 FPS'e düşüyor fakat kayıt alınca da FPS değişmiyor. Programı tamamen kapatınca ise FPS düzeliyor. Windows 10 da ve ilk Windows 11 sürümünde sorun yaşamıyordum ve OBS'in 10 tane sürümünü denedim fakat aynı. Arkadaş size fanboy diyerek az bile etmiş. Kendini profesör gibi gösterip toxic olmaya devam etmezsin umarım. İyi sosyaller.
Yahu siz şaka mısınız ? Yoksa deli taklidi mi yapıyorsunuz ? Windows 11'i savunduğum falan yok. Konunun başında dediğim tek şey "Windows 11'e geçtim sıkıntı yaşamadım memnunum." Benim burada savunduğum şey biri sorun yaşadı diye, herkes sorun yaşayacak değil. Profesörmüşte bilmem neymiş bide üstüne konuyu bu şekilde saçma sapan yerlere çekiyorsunuz. İflah olmazsınız gerçekten.

5 gün önce Windows 11'e geçtim. Oyunlarda performans sıkıntısı yaşamadım. Menüler akıcı. Çökme vs olmadı. 11'de bilgisayar daha hızlı açılıyor.

Anladığım kadarıyla herkes farklı şeyler yaşamış. Bence geç, baktın memnun kalmıyorsan tekrar 10'a dönersin hocam. Ben memnunum 10'dan sonra değişiklik iyi geldi diyebilirim hem de daha performanslı.
Kusura bakma ama 5 günde Windows 11'in iyi yada kötü olduğunu nereden bileceksin ki? Sorunu varmı yokmu diye anlamak için birkaç ay deneyimlemek lazım en azından.

Windows 11'e geçmek için 2023 sonu veya 2024'ü beklemek gerek bence. Windows 10 sorunsuz 11'e göre (benim düşüncem).

Kusura bakma ama 5 günde Windows 11'in iyi yada kötü olduğunu nereden bileceksin ki? Sorunu varmı yokmu diye anlamak için birkaç ay deneyimlemek lazım en azından.

Windows 11'e geçmek için 2023 sonu veya 2024'ü beklemek gerek bence. Windows 10 sorunsuz 11'e göre (benim düşüncem).
5 günlük kullanımıma göre memnunum dedim zaten. 5 gün kullanıp 2-3 aydır kullanıyormuş gibi göstermiyorum öyle bir amacım yok.

Geri
Yukarı