Windows 11'e geçilmeli mi?

Aynen kanka :D. Çok komik çocuksun sorunlu yazılımı ifşa edince Windows 10 fanboyu oluyorum aynen :D. Çok komiksin ama böyle yapmaya devam et gram umurumda değilsin sadece gülüp geçiyorum ayrıca Windows 10'dan da gayet memnunum. Windows 11'den 10'a geçtim aşırı rahatladım bu kadar mı fark eder :). Afazi birisini takmayacağım. Gerçek hayatta ki arkadaşlarına sabır diliyorum.
Hala laf anlamıyorsun. İşine gelmeyince gülüp geçiyorum vs diyorsun 🙂 Önce konu nasıl tartışılır onu öğren. İnsanların fikirlerine saygı duymayı öğren. Sorunluyusa eğer, sorunsuz kullananlar nasıl sorunsuz kullanıyor bunu araştır.
Hep üste çıkmaya çalışan birine asla laf anlatamazsınız arkadaşlar ne yapar ne eder kendini bir şekilde haklı çıkarır kendimizi yormayalım. Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz. İyi forumlar.

Boş ver ya 10 FPS olsa da bilgisayardan duman da çıksa, RAM'ler halay da çekse en güzel işletim sistemi daima Windows 11 (!).
Hocam sizde sorun oldu diye herkeste olacak diye birşey yok şunu anlayın. Windows 11 en iyi işletim sistemi demiyorum 21h2 benim için sıkıntılıydı ama 22h2'den memnumum.Hiçbir işletim sistemine fanboyluk yapmıyorum beğenmezsem geri dönerim zaten.10 kullanırken sıkıntılar yaşadım bu sebeple 11 denedim başta sıkıntılar yaşayıp geri döndüm sonra 22h2 ile yeniden yüklediğimde hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Hala laf anlamıyorsun. İşine gelmeyince gülüp geçiyorum vs diyorsun 🙂 önce konu nasıl tartışılır onu öğren. İnsanların fikirlerine saygı duymayı öğren. Sorunluyusa eğer, sorunsuz kullananlar nasıl sorunsuz kullanıyor bunu araştır.
Hep üste çıkmaya çalışan birine asla laf anlatamazsınız arkadaşlar ne yapar ne eder kendini bir şekilde haklı çıkarır kendimizi yormayalım. Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz. İyi sosyaller.

Sorunsuz kullanabilen yok. Çoğunuz bile başta o kadar şüpheli yaklaştınız ki Windows 11'e forumda sanal makinelere kurandan tut bilgisayarıma bir şey olur mu diye konu açanlar bile var. Ve hala Windows 11 savunuyorsun oturup. Evet gülüp geçerim çünkü afazi birisini ciddiye almam. Bizde sorunlu sizde sorunsuz diye onda da sorunsuz olacak diye bir şey yok.

Hocam sizde sorun oldu diye herkeste olacak diye bir şey yok şunu anlayın. Windows 11 en iyi işletim sistemi demiyorum 21H2 benim için sıkıntılıydı ama 22H2'den memnumum. Hiçbir işletim sistemine fanboyluk yapmıyorum beğenmezsem geri dönerim zaten. 10 kullanırken sıkıntılar yaşadım bu sebeple 11 denedim başta sıkıntılar yaşayıp geri döndüm sonra 22H2 ile yeniden yüklediğimde hiçbir sıkıntı yaşamadım.

21H2 bile şu anki 22H2'den iyi ispatlayabilirim ama yine inanmazlar.

Sorunsuz kullanabilen yok. Çoğunuz bile başta o kadar şüpheli yaklaştınız ki Windows 11'e forumda sanal makinelere kurandan tut bilgisayarıma bir şey olur mu diye konu açanlar bile var. Ve hala Windows 11 savunuyorsun oturup. Evet gülüp geçerim çünkü afazi birisini ciddiye almam. Bizde sorunlu sizde sorunsuz diye onda da sorunsuz olacak diye bir şey yok.

Hocam daha deminden beri size ne diyoruz bizde sorunsuz diye onda sorunlu sizde sorunlu diye onda sorunsuz olmayacak diye birşey yok.

Benim bilgisayarımda böyle 21h2 belki ilkel sürümlerinde kullandığımdan öyledir fakat kendi deneyimimi paylaşıyorum.

Ben aylardır kullanıyorum hiçbir sorun yok geç.
İşte bu da yanlış bir tabir sorun yok demek de yanlış sorun var demek de yanlış sende sorun yok geç değil bende sorun yok geçip deneyebilirsin , gibi şeyler demeniz gerek.

Benim bilgisayarımda böyle 21H2 belki ilkel sürümlerinde kullandığımdan öyledir fakat kendi deneyimimi paylaşıyorum.

İşte bu da yanlış bir tabir sorun yok demek de yanlış sorun var demek de yanlış sende sorun yok geç değil bende sorun yok geçip deneyebilirsin, gibi şeyler demeniz gerek.

Abi yani o kadar büyütülecek bir konu değil sorunsuz kullanan da var sorunla karşılaşanda. Geçsin kendisi deneyimlesin.

Hala laf anlamıyorsun. İşine gelmeyince gülüp geçiyorum vs diyorsun 🙂 önce konu nasıl tartışılır onu öğren. İnsanların fikirlerine saygı duymayı öğren. Sorunluyusa eğer, sorunsuz kullananlar nasıl sorunsuz kullanıyor bunu araştır.
Hep üste çıkmaya çalışan birine asla laf anlatamazsınız arkadaşlar ne yapar ne eder kendini bir şekilde haklı çıkarır kendimizi yormayalım. Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz. İyi sosyaller.

Direct Storage var diye Windows 11'i bu kadar savunan bir insan ömrüm hayatım boyunca görmedim umarım bir daha görmem. OBS Windows 11 de açık iken GTA 5, RDR 2 gibi oyunları daha kayıt almıyor iken 10 FPS'e düşüyor fakat kayıt alınca da FPS değişmiyor. Programı tamamen kapatınca ise FPS düzeliyor. Windows 10 da ve ilk Windows 11 sürümünde sorun yaşamıyordum ve OBS'in 10 tane sürümünü denedim fakat aynı. Arkadaş size fanboy diyerek az bile etmiş. Kendini profesör gibi gösterip toxic olmaya devam etmezsin umarım. İyi sosyaller.

5 gün önce Windows 11'e geçtim. Oyunlarda performans sıkıntısı yaşamadım. Menüler akıcı. Çökme vs olmadı. 11'de bilgisayar daha hızlı açılıyor.

Anladığım kadarıyla herkes farklı şeyler yaşamış. Bence geç, baktın memnun kalmıyorsan tekrar 10'a dönersin hocam. Ben memnunum 10'dan sonra değişiklik iyi geldi diyebilirim hem de daha performanslı.

5 gün önce Windows 11'e geçenin Max tavsiyesi.

Geri
Yukarı