Çözüldü Windows 11'e geçilmeli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ATASEVERR

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
MSA370
Ekran kartı
ASUS GTX 980 STRIX
Anakart
Z77 EXTRİME4
İşlemci
i5 3570K 4.4 Ghz
Son güncellemeler ile Windows 11 şu an kullanılabilir durumda mı?

İşlemcin eski yüklersin ama uyumluluk sorunları yaşarsın.

Son güncellemeler ile Windows 11 şu an kullanılabilir durumda mı?

Benim fikrimce W11, Windows 10 desteği kesilmediği sürece geçilmemeli çünkü her ne kadar çıkalı birkaç yıl olsa da tamamen iyileşmiş değil ayrıca animasyon efektleri de olduğu için işlemciyi bazen yorabiliyor o yüzden en iyisi Windows 10 desteği bitince W11'e geçmektir.

Benim fikrimce W11, Windows 10 desteği kesilmediği sürece geçilmemeli çünkü her ne kadar çıkalı birkaç yıl olsa da tamamen iyileşmiş değil ayrıca animasyon efektleri de olduğu için işlemciyi bazen yorabiliyor o yüzden en iyisi Windows 10 desteği bitince W11'e geçmektir.
Aynı fikirdeyim.

Bende Acer Nitro 16 var. Buna Windows 10 kursam uyumluluk sorunu yaşar mıyım? Sonuçta 2023 çıkış tarihli bir laptop.

Geri
Yukarı