Windows 11'e geçilmeli midir?

Sistemlere göre farklılık gösterebilir. Ben bugün YouTube'da kıyaslama ve performans açısından bir takım verileri izledim. Arayüz olarak gayet iyi olmuş. Performans açısından Windows 10'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum izlediğim videolara baktığımda. Çok fazla farklılık yok gibi ama, sonuçta belli bir yerden sonra mecbur destekleyen bilgisayarların geçmesi faydalı olacak. Oyun olarak ufak çapta çok değil ama biraz artış bende vardı. Adamlar boşuna çıkartmamış :) negatif yorum yapanlara bakmaya gerek yok. Windows 7 kullanıp savunan kitle var hala :D

Ben Windows 11 kullanıyorum. Dün 6 kez mavi ekran aldım. Windows 10'a geri döneceğim.

Bende Windows 11'e geçmiştim. Masaüstü MSI dokunmatik ekranlı all in One kullanıyorum. i5 işlemcisi var. 1 hafta kadar kullandım ama işlemci fanının sürekli son hızda dönmesinden çıkan foşur foşur sesten rahatsız oldum ve tekrar Windows 10'a dönmek zorunda kaldım. Diyeceğim aşırı işlemci düşmanı diyebilirim. Sisteminiz eğer normal bir masaüstü bilgisayarsa tavsiye ederim, ama benimki gibi tek kafa bilgisayarsa tavsiye etmiyorum.

Şahsen en azından bu sene sonuna kadar kullanmayı düşünüyorum Windows 10 Home'u. Ondan sonra duruma göre bakacağım.

Açıkçası biraz kumar gibi. Kurduğumdan beri elli tane sorunla karşılaştım diyen de var hiç sorun yaşamadım abi neyden bahsediyorsunuz diyen de. Birkaç güncelleme daha beklenilmeli bence.

Geri
Yukarı