Windows 11'e geçilmeli midir?

Geçiniz, geçirtiniz.
Temiz kurulum ile geçildiğin de 0 problem, söz verdikleri konularda eksikler var ama yavaş yavaş telafi ediliyor. Windows 11 kullandıktan sonra windows 10 a döndüğünüz de 10 dan 7 ye dönmüş gibi hissediyorsunuz. Ufak dokunuşlar büyük farklar yaratmış durumda. Bulut (onedrive) entegrasyonu çok mükemmel. Insider(dev) sürümlerini almama rağmen sorun yok. Tpm modülünün yoksa rufus ile format hazırlarken tpm zorunluluğunu kaldırabilirsiniz.

Geçiniz, geçirtiniz.
Temiz kurulum ile geçildiğin de 0 problem, söz verdikleri konularda eksikler var ama yavaş yavaş telafi ediliyor. Windows 11 kullandıktan sonra Windows 10'a döndüğünüz de 10'dan 7'ye dönmüş gibi hissediyorsunuz. Ufak dokunuşlar büyük farklar yaratmış durumda. Bulut (OneDrive) entegrasyonu çok mükemmel. Insider(dev) sürümlerini almama rağmen sorun yok. TPM modülünün yoksa Rufus ile format hazırlarken TPM zorunluluğunu kaldırabilirsiniz.

Temiz kurulumdan bahsettiğiniz olay, USB belleğe Windows 11 ISO yazdırıp formatlamak mı? Ben yükseltme yaparak geçtim. Ne gibi dezavantajlar olur acaba?

Temiz kurulumdan bahsettiğiniz olay, USB belleğe Windows 11 ISO yazdırıp formatlamak mı? Ben yükseltme yaparak geçtim. Ne gibi dezavantajlar olur acaba?
Hocam yükseltme de iyidir içiniz rahat olsun istediğiniz zaman da format ata bilirsiniz. Ben de yükseltme ile geçtim mis gibi de çalışıyor. Bu konuda endişelenmeyin

Geri
Yukarı