Windows 11'e geçince KMSpico silinir mi?

LinkAdam

Hectopat
Arkadaşlar selam, geçmiş yıllarda bir hata yaptım ve KMSpico lanetini indirdim. Technopat'ta yazan habere göre Windows 11'e, şu an Windows 10 kullananlar bilgisayarlara gelen bir mesaj ile geçebileceklermiş. Fakat benim merak ettiğim, sizce Windows 11'e geçince bilgisayardaki bu KMSpico silinir mi?

Arkadaşlar selam, geçmiş yıllarda bir hata yaptım ve KMSpico lanetini indirdim. Technopat'ta yazan habere göre Windows 11'e, şu an Windows 10 kullananlar bilgisayarlara gelen bir mesaj ile geçebilecekler miş. Fakat benim merak ettiğim, sizce Windows 11'e geçince bilgisayardaki bu KMSpico silinir mi?

İşletim sistemini kurabilmek için Microsoft sunucusuna bağlanman gerekiyor. Ürün anahtarın sunucularda olmayacağı için kurulumu tamamlayamazsın. Bırak silinmesini kuramama durumun var.
Uygun fiyata ürün anahtarları satılıyor, satın al.

Yükseltme ve temiz kurulum için internet bağlantısı zorunlu tutuldu. İnternet bağlantısı olmayan cihazlar Windows 11 kuramayacaklar.

Nerede gördüğümü hatırlamıyorum ama bir videoda çevrimdışı hesap ile girilebiliyor. Ayrıca bunu normal kurulum ile yapılıyor. Yani ekstra bir şey de yok. Bulabilirsem atarım.

İşletim sistemini kurabilmek için Microsoft sunucusuna bağlanman gerekiyor. Ürün anahtarın sunucularda olmayacağı için kurulumu tamamlayamazsın. Bırak silinmesini kuramama durumun var.
Uygun fiyata ürün anahtarları satılıyor, satın al.
Hocam almasına alırım da sıkıntı şurda ben KMSpico silinir mi diye soruyorum :)
Şu an Windows ürün anahtarı ile etkin. Ama baktığımda KMSpico hala duruyor.

windows 10 dijital lisansım vardı. Önce windows 11'e yükseltme yaptım lisans anahtarı istemedi. Sonra usb ile temiz kurum yapayım dedim lisansı tanımadı. Sonra tekrar windows 10 a döndüm lisansımı kaybettiğimi gördüm

Geri
Yukarı