Windows 11'e geçiş yapılamıyor

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
Ben Windows 11 geçiş yapmadım yeniden başlat gelmedi yeniden kendim başlattım yine Windows 10 olarak açıldı sonra tekrar yüklüyorum şimdi fakat son bu kısımda ağır yüklüyor anlamadım neden geçiş yapmadım. Hatta Technopat Sosyal videosunu izleyerek yaptım olmadı neden anlamadım. Şimdi tekrar deniyorum Windows güncel. Hatta yeni başlat gelmedi. Bildirim geldi sağ tarafa başlat menüsüne Windows en son sürüm indiriliyor ve güncelleniyor diye bir şey olmadı. Şimdi virüs progamı kaldırıp tekrar deniyorum bakalım olacak mı? Yükelem kısmı gitti sağ alt köşey bu yazı geldi normalde video böyle değildi bende böyle oluyor.

asdasd.png

asdasda.png

Son düzenleme:
BIOS dan gerekli ayarları yaptınız mı ? Secure Boot yada TPM 2.0 aktif ettiniz mi ? Bir diğeri de bu şekilde işletim sistemi yükseltme taraftarı değilim muhtemel problemler ile karşılaşma oranı çok yüksek. Elinizde bir USB bellek var ise Microsoft sitesinden ISO dosyasını indirip Rufus ile yazdırıp temiz bir kurulum yapmanız çok daha iyi olur kanaatindeyim.

Öyle atarsam yeni key almam lazım böyle direk geçiş oluyor tekrar format at diyorsun zaten yeni atmıştım. Normalde indiriliyor diyor resimdeki gibi bir şey olduğu yok uyumluluk uygun diyor yaptım dediğim gibi BIOS filan.

Öyle atarsam yeni key almam lazım böyle direk geçiş oluyor tekrar format at diyorsun zaten yeni atmıştım. Normalde indiriliyor diyor resimdeki gibi bir şey olduğu yok uyumluluk uygun diyor yaptım dediğim gibi BIOS filan.
Hayır yeni KEY almanıza gerek yok, Windows 10 keyleri de çalışıyor aynı zamanda key'ler anakarta gömülü ki olmadığından şüpheliyseniz de kopyalayabilirsiniz.

Hayır yeni KEY almanıza gerek yok, Windows 10 keyleri de çalışıyor aynı zamanda key'ler anakarta gömülü ki olmadığından şüpheliyseniz de kopyalayabilirsiniz.
Arkadaşın dediklerine katılıyorum. Format atarak gömülü Serial Key silinmez. Yada ucuz yollu W11 Serial Key alabilirsiniz. Ama her zaman sağlıklı olan temiz işletim sistemi kurmaktır.

• Windows Ayarlarını açmak için Win+I tuşlarına basın.
  • Şuraya git Windows güncelleme Bölüm.
  • Tıkla Windows Insider Programı Menü.
  • Tıkla Insider ayarlarınızı seçin seçenek.
  • Seçin Beta Kanalı seçenek.
  • Bilgisayarı yeniden başlatın.

Geri
Yukarı