Windows 11'e geçiş yapılmalı mı?

Ben geçtim herhangi bir bug falan göremedim. Geçilebilir ama yine de tavsiye etmiyorum. TPM 2.0 gerektirmeyen ISO @sevince1661 bu arkadaş yapmıştı.

4 gün sonra resmi sürüm çıkıyor zaten. Bence kararlı sürüm olduktan sonra kur.

4 gün sonra resmi sürüm çıkmıyor, tanıtım yapılacak sadece. Resmi sürüm yıl sonu veya önümüzde ki yılda çıkması bekleniyor.

Dün çıkan bir habere göre Windows 11'den oturum açan e-posta hesapları devre dışı bırakılıyor. Şu an geçmeniz pek akıl kârı değil.

Hayır, e-posta hesapları değil. Sadece Microsoft hesabı ile oturum açanların Microsoft hesabı kapanıyor. Yerel hesap ile giriş yapılabilir.

Hayır. Deneyimledim RAM kullanımın da aksine 100-150 MB civarı düşüş mevcut Windows 10'a göre.

Son düzenleme:
Ben geçtim herhangi bir bug falan göremedim. Geçilebilir ama yine de tavsiye etmiyorum. TPM 2.0 gerektirmeyen ISO @sevince1661 bu arkadaş yapmıştı.

4 gün sonra resmi sürüm çıkmıyor, tanıtım yapılacak sadece. Resmi sürüm yıl sonu veya önümüzde ki yılda çıkması bekleniyor.

Hayır, e-posta hesapları değil. Sadece Microsoft hesabı ile oturum açanların Microsoft hesabı kapanıyor. Yerel hesap ile giriş yapılabilir.

Hayır. Deneyimledim RAM kullanımın da aksine 100-150 MB civarı düşüş mevcut Windows 10'a göre.
Ama bu tam hali değil?

Resmi açıklamayı bekleyiniz bence. Yeni çıkan (24 Haziranda çıkarsa) işletim sisteminin stabil olması için gerekli güncellemeler yapıldıktan sonra neden geçilmesin?

Hepsi değil, birkaç kullanıcı bu durumdan yakınarak yabancı forumlarda konu oluşturmuş. Recep Baltaş'ın hesabı kapanmış olsa gelip bilgilendirici konu açardı.

Arkadaşlar Windows 10 Pro kullanmaktaydım Windows 11 Home gecmek istiyorum geçmeye değer mi ve kullanana 1 2 arkadaş ekran fotosu atabilir mi acaba?
TP 2.0 hatası vermeyen ISO'su bulunan var mı? Teşekkürler.
Şöyle diyeyim aslında denemek lazım. Eğerki resmi çıkış sürümü kullandıktan sonra beğenmezsen Developer sürümünü kullanman daha mantıklı olur.

Arkadaşlar Windows 10 Pro kullanmaktaydım Windows 11 Home gecmek istiyorum geçmeye değer mi ve kullanana 1 2 arkadaş ekran fotosu atabilir mi acaba?
TP 2.0 hatası vermeyen ISO'su bulunan var mı? Teşekkürler.

Bence geçiş yapın sonra çıkan hatalar için tekrar forum açarsın. Sonra yine Windows 10'a dönerek Windows 11 de yaşadığın sıkıntıları Windows 10 üzerinden paylaşırsın.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı