Windows 11'e temiz geçiş yapılmalı mı?

Bedi.sen

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben şu anda Insider ile Windows 10'umu Windows 11 yükseltmiştim. Şu an Windows 11'in tam sürümü çıktı ISO dosyası ile temiz kurulum yapıp geçmem mi lazım yoksa direk yükseltme yapsam sıkıntı çıkar mı?

Dosya Ekleri

• 1633443947152.png
    1633443947152.png
    56,4 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende de durum aynıydı.Insıder'dan çıkış yaptım ve şu an sürüm bu olarak görünüyor.Gelen bir ek güncelleme vs olmadı.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    27,8 KB · Görüntüleme: 110
Merhaba, ben şu anda Insider ile Windows 10'umu Windows 11 yükseltmiştim. Şu an Windows 11'in tam sürümü çıktı ISO dosyası ile temiz kurulum yapıp geçmem mi lazım yoksa direk yükseltme yapsam sıkıntı çıkar mı?
Güncelleme geldiğinde ki gelmedi size de windows update kısmında görünecektir. Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok.

Ben temiz kurulum ile sıfırdan başladım.

Ben insider üzerinden Insider önizleme derlemelerini durdur'u aktif ettim.Bir şey yapmayın demişssiniz.Normal Güncelleme gelmez mi bana şimdi?
O sistem tam olarak nasıl işliyor bilmiyorum yani net bir bilgi sahibi olmadığımdan kaynaklı tam bir şey söyleyemiyorum fakat biraz araştırdığım kadarı ile güncelleme yayınlandığında yayınlanan sürüm beta sürümüyse yani buglar fixlenmemiş ve test halinde geliştiricilere açık bir sürümse o zaman güncelleme alamazsınız.

Geri
Yukarı