Windows 11'e geçmek mantıklı mı?

Yelloo

Picopat
Windows 10'un artık tasarımından çok sıkıldım ve Windows 11'e yükseltmeyi düşünüyorum.

1) Sizce geçmeli miyim?
2) Sistemi Windows 10'dan 11'e yükseltirsem Windows 10 için kurduğum driverler/uygulamalar 11'e uyumlu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'un artık tasarımından çok sıkıldım ve Windows 11'e yükseltmeyi düşünüyorum.

1) Sizce geçmeli miyim?
2) Sistemi Windows 10'dan 11'e yükseltirsem Windows 10 için kurduğum driverler/uygulamalar 11'e uyumlu olur mu?
11 10 tabanlı zaten hali hazırda kullandığın işletim sistemine alışıksan gereksiz.

1) Sizce geçmeli miyim?

Yükseltme yapmayın. Temiz kurulumla geçin. Artık 11'e geçilir. Sorunlar çözüldü.

1) sizce geçmeli miyim?
2) sistemi Windows 10'dan 11'e yükseltirsem Windows 10 için kurduğum driverler/uygulamalar 11'e uyumlu olur mu?

Sistemin kaldırıyorsa geçebilirsin ama yavaş çalışır. Eğer sağlam sistemin yoksa bence geçme.

1) Sizce geçmeli miyim?

Windows 11 Çıkalı neredeyse 2 yıl oldu uyumluluk sorunu vs. yok artık. Arayüzü gayet güzel ve hoş geçeceksen yükseltme ile geçmeni önermem Güncel ISO'yu Flash belleğe yazıp format ile geçmeni öneririm.

Geri
Yukarı