Windows 11'e geçmeli mi?

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba, bugün Windows 11 bildirimi sonunda cihazıma geldi. Lakin yapmalı mıyım, yapmamalı mıyım bilmiyorum. Sizce yapmalı mıyım? Sistemsel açıdan bir kaybım olacağını sanmıyorum ama bir kaybım olur mu?

1637133038778.png

Oyunlarda FPS artışı oluyor. Ama ben Windows 11'in tasarımından sıkılıp Windows 10'a döndüm. Bu arada Windows 11'i yükselterek değil de temiz kurulum ile kurmanızı tavsiye ederim.

Merhaba, bugün Windows 11 bildirimi sonunda cihazıma geldi. Lakin yapmalı mıyım, yapmamalı mıyım bilmiyorum. Sizce yapmalı mıyım? Sistemsel açıdan bir kaybım olacağını sanmıyorum ama bir kaybım olur mu?

Eki Görüntüle 1217268
Windows 10 çıktığında da bir çok kişi hemen geçmemişti geçenler pişman olmuştu. Sistemlerin oturması biraz zaman alıyor bence ben olsam hemen geçmezdim.

Beta sürümünde bile performanslı olduğuna dair pek çok yorum aldı, nihai sürümüne hayli hayli geçilir. Lakin hala kaygınız varsa sizin sisteminize benzer bir sistemle yapılan bir test videosu izleyip emin olabilirsiniz.

bilgisayardaki o kadar oyun program yedek nasıl tekrar uğraştınız ya temiz kurulum için
Steam oyunları yedekleyebilirsin harici diske kurulum sonrası tekrar yedekten alıp kütüphaneye ekleyebilirsin.

Geri
Yukarı