Windows 11'e geçmeyin

Konu başlığınızdan yola çıkıyorum, tamam şu an dev aşamasında ancak öyle bir demişsiniz ki, "Windows 11'e hiç geçmeyin" dermiş gibi.
Mesela "Windows 11'e şu an geçmeyin" olsaydı eğer tabii ki katılıyorum.

Konu başlığınızdan yola çıkıyorum, tamam şu an dev aşamasında ancak öyle bir demişsiniz ki, "Windows 11'e hiç geçmeyin" dermiş gibi.
Mesela "Windows 11'e şu an geçmeyin" olsaydı eğer tabii ki katılıyorum.

Hocam ben bütün düşüncelerimi sadece başlık ile açıklayacak olsaydım mesajımda "konu başlığındaki gibi" yazardım. Bütün detayları ile birlikte mesajımı yazdım okuyun diye.

Konu başlığından yola çıkarak yazarsanız çok işimiz var.

Konu içeriğinde neden geçilmemesi gerektiğini, geçmek çok isteniliyorsa neler yapılabileceğini ve alternatif olarak yapılabilecekleri açıkladım.

Konu başlığına bakacak olursak 5 yıl sonra bile geçmeyin diyorum zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben bütün düşüncelerimi sadece başlık ile açıklayacak olsaydım mesajımda "konu başlığındaki gibi" yazardım. Bütün detayları ile birlikte mesajımı yazdım okuyun diye.

Konu başlığından yola çıkarak yazarsanız çok işimiz var.

Konu içeriğinde neden geçilmemesi gerektiğini, geçmek çok isteniliyorsa neler yapılabileceğini ve alternatif olarak yapılabilecekleri açıkladım.

Konu başlığına bakacak olursak 5 yıl sonra bile geçmeyin diyorum zaten.
Tamam efendim haklısınız. Üzgünüm. Birazcık acele davrandım :D
Kusura bakmayın.

Hocalarım tamam Windows 10'dan çoğumuz sıkıldı ama bu kadar da abartmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Dual-Boot yapabilirsiniz, inceleyebilirsiniz veya birazcık kullanabilirsiniz ama bu OS bence henüz ana işletim sistemi olmamalı.

Daha tanıtımı yapılmadı yani bırakın yeni çıkmayı daha tanıtılmadı bile.
Bütün verilerinizi böyle bir işletim sistemine emanet etmek sizce doğru mu?

Eğer Windows 10'dan çok sıkıldıysanız GNU/Linux dağıtımlarına bir göz atın.
Eğer Windows 10'un FPS ve ağırlığından sıkıldıysanız bu konudan yardım alabilirsiniz.
Gerçekten çok yardımcı oluyor.

Yani ne olursa olsun bütün verilerinizi daha tanıtımı bile yapılmamış ve güvenilemez bir işletim sistemine emanet etmeyin.
Bugları ve hataları saymıyorum bile çünkü ilk çıktığında bile bir ton sorun olabilirken bu işletim sistemi daha çıkmadı.

Yani benim önerim şu an Windows 11'i Dual Boot yapmanız daha iyi olur.

Çok iyi bir yazı olmuş elinize sağlık

Güvenlik sorunu falan hikaye, o kısa sürede düzelir zaten. Buglar ve hatalar kullanıcılar tarafından Microsoft'a geri bildirimde bulunuldukça düzelir. Büyük bir ön yargı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenlik sorunu falan hikaye, o kısa sürede düzelir zaten. Buglar ve hatalar kullanıcılar tarafından Microsoft'a geri bildirimde bulunuldukça düzelir. Büyük bir ön yargı.

5 yıldır Türkçe Cortana getiremeyen Windows'tan mı bahsediyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı