Windows 11'e geçtikten sonra YouTube kararıyor

PORSHİUS

Kilopat
Windows 11'e geçtiğimden beri YouTube'da video izlerken ekran komple anlık (saniyelik) saydam kahverengi olup normale dönüyor. Bu dediğim tam ekranda olmuyor. Chrome penceresini küçülttüğümde oluyor. Tam ekrana alana kadar veya kapatana kadar durmuyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durumu bende yaşıyorum, reddit gibi yerlerde bu sorunu yaşayan çok insan gördüm. Chome tabancı tarayıcılarda bunun çözümü donanım hızlandırmayı kapatarak azda olsa çözüme kavuşan var. Sorun chome tabancı tarayıcılar ve nvidia tarafında her iki taraf içinde yorumda bulunuyor kullanıcılar hatta nvidianın resmi forumunda konuyla ilgili yüzlerce fikir belirtilmiş.

Monitör 32 inc olduğu için videoları hep küçük pencerede izliyorum ve her seferinde oluyor. Gözü çok ağrıtıyor. Çözümü bilen lütfen yazsın.

Monitör 32 inc olduğu için videoları hep küçük pencerede izliyorum ve her seferinde oluyor. Gözü çok ağrıtıyor. Çözümü bilen lütfen yazsın.

Farklı tarayıcılarda deneyin Mesela edge tarayıcısında böyle bir sorun yaşamıyorum arkadaşında yazdığı gibi Tarayıcı performans ayarlarından Donanım hızlandırma ayarını kapatma gibi yöntemleri deneyebilirsiniz.

Ben aktif olarak Edge kullanıyorum ve ayarlarım bu şekilde.

1702205092930.png

Farklı tarayıcılarda deneyin Mesela edge tarayıcısında böyle bir sorun yaşamıyorum arkadaşında yazdığı gibi Tarayıcı performans ayarlarından Donanım hızlandırma ayarını kapatma gibi yöntemleri deneyebilirsiniz.

Ben aktif olarak Edge kullanıyorum ve ayarlarım bu şekilde.

Eki Görüntüle 2047701
Zaten cozemezsem Operaya gececegim teşekkürler.

Güncelleme: Aynı sorunu diğer tarayıcılarda da yaşıyorum. :(

Son düzenleme:
Zaten cozemezsem Opera'ya gececegim teşekkürler.

Güncelleme: Aynı sorunu diğer tarayıcılarda da yaşıyorum. :(

Eski ekran kartı sürücünüzü kurmayı deneyin isterseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıda ki arkadaşın dediği gibi Donanım hızlandırmayı kapattım sorun çözüldü teşekkürler. Tek anlamadığım diğer tarayıcılardan niye aynı sorunu yaşıyordum.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi Donanım hızlandırmayı kapattım sorun çözüldü teşekkürler. Tek anlamadığım diğer tarayıcılardan niye aynı sorunu yaşıyordum.

Çoğu tarayıcıda Donanım Hızlandırma ayarı bulunuyor ve otomatik olarak açık şekilde çalışıyorlar ondan dolayı olabilir.

Geri
Yukarı