Windows 11’e geçtim

Merhabalar. Bugün sabah geçtim. Orijinal anakartımdaki lisans ile etkinleştirildi sorunsuz ve Windows 10 sürümündeki sürücülerimi kurdum. Her şey çok güzel, hiçbir hata ile karşılaşmadım. Şu an tek eksiğim yarı İngilizce yarı Türkçe işletim sistemi. Sanırım Türkçe ISO dosyalarını beklemek şart.

Anlamıyorum bu daha tam sürüm bile değil. Geliştirici sürümü ve bug yuvası. Yeni sistemin tam sürümünden 5 ay sonra geçilmesini öneriyorum ama bu saçmalık. Bence Windows 10'a geri geçin. Sorun yaşarsanız sorunun çözümünü de bulamayabilirsiniz. Eğer kalmak istiyorsanız flash diskinize GNU/Linux dağıtımı ya da Windows 10 isosunu yazdırın. Ne olur ne olmaz.

Anlamıyorum bu daha tam sürüm bile değil. Geliştirici sürümü ve bug yuvası. Yeni sistemin tam sürümünden 5 ay sonra geçilmesini öneriyorum ama bu saçmalık. Bence Windows 10'a geri geçin. Sorun yaşarsanız sorunun çözümünü de bulamayabilirsiniz. Eğer kalmak istiyorsanız flash diskinize GNU/Linux dağıtımı ya da Windows 10 isosunu yazdırın. Ne olur ne olmaz.
Evde birkaç bilgisayar daha var. Yoğun ve aktif kullanmadığım verilerimi tutmadığım kişisel bilgisayarıma kurdum.

Merhabalar. Bugün sabah geçtim. Orijinal anakartımdaki lisans ile etkinleştirildi sorunsuz ve Windows 10 sürümündeki sürücülerimi kurdum. Her şey çok güzel, hiçbir hata ile karşılaşmadım. Şu an tek eksiği yarı İngilizce yarı Türkçe işletim sistemi. Sanırım Türkçe ISO dosyalarını beklemek şart.

Performans olarak Windows 10 la arasında fark var mı ben sanal makineda kurdum onu pek anlamadım o yüzden seri gibi duruyor sanalda ama fizeksel olarak geçmeyi düşünüyorum madem Windows 10 orijinal lisansı ile etkineleştiriyor o zaman geçebilirim.

Performans olarak Windows 10 la arasında fark var mı ben sanal makineda kurdum onu pek anlamadım o yüzden seri gibi duruyor sanalda ama fizeksel olarak geçmeyi düşünüyorum madem Windows 10 orijinal lisansı ile etkineleştiriyor o zaman geçebilirim.
Performans olarak daha iyi geldi. Yinede aktif ve yoğun kullanıcıysanız geçmenizi önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı