Windows 11'e geçtim

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Güncelleme geldi ve Windows 11 geçtim. Windows 10 ne gibi farkları var bilmiyorum fakat görünüş olarak güzel, mobil cihaz hissiyatı var. Yeni ikonlar desen sanki farklı bir Linux dağıtımı kullanıyorum. Epey heyecan verici. Windows'tan sıkılmaya başlamıştım ama bu bayağı hoşuma gitti.

Güncelleme geldi ve Windows 11 geçtim. Windows 10 ne gibi farkları var bilmiyorum fakat görünüş olarak güzel, mobil cihaz hissiyatı var. Yeni ikonlar desen sanki farklı bir Linux dağıtımı kullanıyorum. Epey heyecan verici. Windows'tan sıkılmaya başlamıştım ama bu bayağı hoşuma gitti.

Ben de 3 gün falan önce sonunda geçiş yaptım, ISO ile. Lively Wallpaper + masaüstü ikonlarını yok etmek + şeffaf görev çubuğu kombosu ile çok güzel duruyor :)

Performans konusunda ise tam bir test yapamadım.

Öncelikle hayırlı olsun hocam. Şunu belirtmek isterim ki ikonlar ve görsel tasarımlar mükemmel. Yuvarlatılmış köşeler vb...
Ancak şu anda problemleri olan bir işletim sistemi daha yeni çıktı. Bu konuya gelen arkadaşlarımızın gaza gelip yüklememesini tavsiye ederim. 4 veya 5 ay sonra kritik güncellemeler geldikten sonra geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı